«Зимове Allegro» - спеціальна музична програма Полтавської обласної філармонії

Попри зовсім не зимову погоду за вікном, напередодні Нового року «засніжену» казку музикою дарував камерний оркестр. Композиції від старої, добре відомої класики до нових хітових композицій. На музичному шоу організатори не зупинилися, а підготували полтавцям ще чимало сюрпризів.

На порозі Лялькового театру гостей зустрічають казкові принцеси, саме тут починається казкове «Зимове Allegro». Зал заповнюють полтавці, які чекають на майстерне виконання улюблених композицій.

Людмила Мостовенко, завітала на концерт

- Про концерт дізналася від знайомої. Чекаю позитивних емоцій і приємного вечора.

Публіка, яка завітала на концерт, абсолютно різна: тут діти, дорослі, молодь. Глядачі говорять: на такі заходи ходять доволі часто, адже це можливість заспокоїтися, відпочити та поринути в атмосферу казки.

Юлія Каврель, завітала на концерт

- Чому я сьогодні завітала на цей концерт, тому що моя подруга грає у оркестрі, вона скрипачка. Ось якось так. Ми часто слухаємо класичну музику, ми вчимося в інституті культури, тому нам потрібно.

У програмі концерту слухачі мали змогу почути у виконанні камерного оркестру увертюру Георга Телемана, композиції Йогана Баха та Антоніо Вівальді. Серед виконаних композицій і порівняно сучасні - «Серенада» японського композитора Йокояма та «White Christmas» Ірвіна Берліна. Цього вечора диригував оркестром директор обласної філармонії Олег Тищик.

Олег Тищик, директор Полтавської обласної філармонії

- Сьогодні у нас святкова зустріч з глядачем, ми будемо робити концерт драйвовий, концерт святкове «Зимове Allegro». Allegro - від темпу, темпові твори будуть, активні твори, оптимістичні твори, життєрадісні сьогодні будуть всі звучати твори. Вони будуть спонукати до гарних вчинків, гарних діянь, тому що нам не вистачає гарних вчинків в нашому житті, на жаль.

Також організатори підготували для слухачів чимало сюрпризів. Серед них не лише нова інтерпретація відомих композицій, а й анімація з піску, якою мали нагоду милуватися усі присутні. Такий подарунок любителям класичної музики підготувала Анна Будущева-Довгаль.

Стрічка новин