Майже дві тисячі дітей завітали на новорічне свято Головної ялинки області

Цей захід традиційний, адже проводиться протягом 15 років поспіль. Проте щоразу для дітей готують нову розважальну програму. Цього року на них чекала інтермедія від акторів театру Гоголя та вистава «Жив-був пес».

Обласна ялинка зібрала дітлахів, які потребують особливої соціальної уваги, з усіх куточків Полтавщини.

Олег Пругло, заступник голови Полтавської ОДА

- Сьогодні ми організували казку для наших дітлахів. В першу чергу, це діти, які потребують нашої уваги – це діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування, діти учасників АТО, діти чорнобильців.

В облдержадміністрації запевняють: найголовніше свято для дітей із області - відкриття Головної ялинки. 

Валентина Вождаєнко, заступник начальника управління культури Полтавської ОДА

- Мабуть, найголовніше свято у нашій області – свято Головної ялинки для дітей пільгової категорії, це найголовніше до чого ми найбільше готуємось.

Для дітей підготували цікаву програму: інтермедію від акторів театру. Гостей розважали казкові герої: Сніговик, Зайці, Снігуронька та Дід Мороз. 

Валентина Вождаєнко, заступник начальника управління культури Полтавської ОДА

- Саме для цих дітей пільгової категорії ми готуємо найкращий свій твір року, показовий. Щоб діти отримали море емоцій і для того, щоб порадувалися. Сьогоднішньому святу передуватиме цікава інтермедія за участі провідних акторів Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М. В. Гоголя.

У кожної дитини - власна мрія на Новий рік. 

Катерина Гуріна, школярка

- На Новий рік, я хочу, щоб вся родина була зі мною.

Надія Наконечна, школярка

- Хочеться, звичайно, здоров`я для рідних, для всієї моєї сім`ї і миру на нашій українській землі.

Крім дітей соціально незахищених категорій, на захід завітали й ті, хто отримав квитки на свято за волонтерську діяльність. 61 учень загальнооствітньої школи №8 потрапили цього дня до театру саме в такий спосіб. 

Ірина Рева, учитель історії України та правознавства ЗОШ №8

- Кожного року ми намагаємося нашим дітям прищепити любов до національної казки, національних традицій і дуже вдячні і обласному драматичному театру Гоголя, який підготував цікаву народну казку «Жив-був пес».

Свято Головної ялинки області - захід традиційний і проводиться вже 15 років.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію