Гендиректор "Укроборонпрому" прокоментував заяву Прем'єра щодо його звільнення

Генеральний директор ДК "Укроборонпром" Роман Романов

Генеральний директор ДК "Укроборонпром" Роман Романов, коментуючи заяву Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана із закликом про його відставку, наголосив, що рішення щодо його відставки мають ухвалювати зовсім інші люди.

"Ухвалюють рішення зовсім інші люди. Є людина, яка призначала і тій людині приймати рішення про те, чи ефективні ми, чи ні", - сказав він.

Відповідаючи на запитання про те, чи планує він писати заяву на звільнення з посади керівника концерну "Укроборонпром", Романов сказав: "Все побачите".

Романов пояснив, що причиною заборгованості з виплати зарплати на "Миколаївському суднобудівному заводі" є відсутність замовлень більше десяти років і відлучення ресурсів на фінансування крейсера.

"Фізично не можна забрати ці гроші з "Антонова", з Харківського бронетанкового заводу, заводу "Артем", - сказав він.

Крім того, гендиректор "Укроборонпрому" зазначив, що з липня 2014 року на підприємствах концерну заробітна плата виросла в рази, і тільки протягом цього року вони створили кілька тисяч робочих місць.

До того ж, розповів він, протягом 3,5 роки підприємства концерну виробили 15 907 одиниць техніки нової і модернізованої, а це танки, літаки, гаубиці тощо.

Нагадаємо, сьогодні Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що звернеться до Президента України з пропозицією звільнити гендиректора концерну "Укроборонпром" Романа Романова через не вирішення завдання уряду про погашенні заробітної плати працівникам "Миколаївського суднобудівго заводу".

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію