У дитячій школі «Юний європеєць» відбувся звітний концерт

Гостем свята став депутат Полтавської міської ради Андрій Матковський, який підготував для дітей солодкі подарунки, а малеча в свою чергу зустріла його піснями, віршами та танцями. Вихованці школи «Юний європеєць» також мали змогу пограти з Дідом Морозом та Снігуронькою та покружляти у новорічному хороводі.

У дитячій школі «Юний європеєць» - звітний концерт. Сьогодні діти демонструють усі свої таланти. На сцені - вокалісти та танцівники. Не забули й про символ наступного року, а тому костюми у дітей - відповідні. 

Майя Матвеєва, директор Міжнародної дитячої школи «Юний європеєць»

- Сьогодні юні наші вокалісти виступають, юні наші піаністи та гітаристи виступають, а також чудовий наш східний колектив «Калейдоскоп».

Директор Міжнародної дитячої школи «Юний європеєць» Майя Матвеєва говорить: такі концерти - традиційні. 

Майя Матвеєва, директор Міжнародної дитячої школи «Юний європеєць»

- Стало дорогою традицією напередодні таких чудових свят, як Різдво Христове та Новий рік, проводити звітні концерти в нашій школі. Ми називаємо їх «Різдвяні зустрічі». І звісно, ми дорослі намагаємося зробити все можливе, щоб свята для наших діток пройшли якомога більше, були чарівні, цікаві, розважальні і радісні.

На звітний концерт юних талантів завітав депутат Полтавської міської ради Андрій Матковський, але не сам, а з Дідом Морозом та Снігуронькою. Усі діти, які відвідують школу «Юний європеєць» та завітали на новорічне свято, отримали привітання та солодкі подарунки від депутата.

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради

- Я хочу побажати всім нам, щоб в наступному році в школах не збирали грошей з батьків. Тому що, я вважаю, що дуже достатньо сьогодні профінансована наша школа і дитячі садки. Ну а друге, я хочу побажати, щоб наші вчителі трохи менше задавали уроків нашим дітям, щоб у них було більше часу проводити на свіжому повітрі, щоб вони займалися спортом та улюбленими своїми справами.

Депутат Полтавської міської ради Андрій Матковський говорить: у бюджеті на 2018 рік на освіту передбачено більше 700 мільйонів гривень, тому фінансування вистачить і на загальноосвітні заклади, і на позашкільні.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію