У Полтаві з’явився «Центр громадського моніторингу «Погляд»

Організація - молода, але вже має власні соціологічні дослідження. У їхньому проведенні допомогли фахівці із Києва та Дніпра. У планах на майбутнє - залучати міжнародних спеціалістів, щоб втілити кращі моделі у сфері захисту прав людини.

У Полтаві розпочала свою роботу громадська організація «Центр громадського моніторингу «Погляд». Основна мета - моніторинг громадської думки для вирішення суспільно-політичних та соціально-економічних питань. Організація молода, адже дата реєстрації - 21 грудня цього року, але вона уже проводить соціологічні дослідження, участь у яких взяло дві тисячі полтавців. Оголошення результатів заплановане на січень 2018 року. 

Наталія Веселова, народний депутат України

- Це центр громадського моніторингу. Наразі - це дуже необхідна ініціатива. Це взаємодія між громадським суспільством та політикою. Політика повинна бути орієнтована на задоволення громадських суспільних інтересів.

Громадська організація «Центр громадського моніторингу «Погляд» має цілу низку завдань, серед яких: надання інформаційної допомоги, сприяння практичному здійсненню місцевих, міжнародних та загальнодержавних програм.

Олександр Залужний, голова ГО «Центр громадського моніторингу «Погляд»

- Також ми будемо безпосередньо проводити опитування жителів міста Полтави. Плануємо проводити круглі столи, створення експертних груп, які ми будемо залучати до вивчення тих чи інших проблем, які є в нас на Полтавщині.

Підбір респондентів для опитування - за різними критеріями.

Наталія Веселова, народний депутат України

- Опитування буде здійснюватися на зрізі багатьох прошарків населення. Тобто окремо і за віковими ознаками, і за ознаками належності до певних категорій.

Олександр Залужний, голова ГО «Центр громадського моніторингу «Погляд»

- І ці всі матеріали потім узагальнимо і доведемо до думки громадськості, суспільства через ЗМІ.

Саме соціологічна картина, дасть змогу краще розуміти ситуацію із певних питань. 

Євген Лопушинський, голова Полтавської обласної організації НСЖУ

- Це дуже важливо, на мій погляд, мати чітке усвідомлення, картину трендів і тенденцій, які відбуваються на Полтавщині. Відповідно це дозволяє будувати довгострокові стратегії, в тому числі і ЗМІ.

У рамках організації планують проводити тренінги, конкурси, дискусії та залучати міжнародних спеціалістів.

Стрічка новин