Різдвяна виставка відкрилася у Художньому салоні

Митці, які пишуть свої полотна в унікальних техніках та стилях, презентували картини, об'єднані спільною темою - зимою та Різдвом. Про іменитих художників та нові імена у мистецтві - далі в сюжеті.

Різноманіття фарб, технік, кольорів та стилів можна побачити у Художньому салоні. Саме тут двері полтавцям відкрила виставка «Різдвяний салон». Усі роботи художників міста об'єднує спільна мета - подарувати полтавцям красу засніженої та казкової зими. Серед майстрів, чиї роботи сьогодні прикрашають салон, і Сергій Шаматрін.

Сергій Шаматрін, художник

- Почнемо з класики, тут є лесування, це якби академічний підхід до живопису, є лесування, є пензлярські техніки, є мастихін і є техніка тампування, і є техніка накату. Дві останні техніки, про які я говорив, вони, на жаль, в сучасному мистецтві призабуті.

На виставці пан Сергій презентує роботу «Різдвяний сон», де зображено казкового оленя. Незвичайною та магнетичною цю картину робить поєднання технік написання та зовсім нереалістичні кольори. Художники міста досить високо оцінили якість полотен, представлених загалу на виставці. Говорять: тут досить несподівано поєднуються роботи різних художників з різними поглядами на мистецтво.

Микола Підгорний, Заслужений художник України

- Тут представлені у більшості пейзажі. Загалом художники продовжують працювати, експериментують. Хтось у традиціях працює якихось, хтось намагається знайти щось своє. Ну, а виставка, на мій погляд, рівна, нормальна.

Організатори ж наголошують: ці виставки вже давно стали традицією та мають велике значення для міста. Щороку такі експозиції стають гарною можливістю не лише познайомитися з творчістю вже добре відомих творців, а й почути нові імена у мистецтві.

Людмила Солодкова, директор Художнього салону

- Є люди, які вірять в дива, є люди які не вірять в дива, а є саме ті, які творять такі дива. І сьогодні роботи наших полтавських художників ви можете побачити в нашій виставковій залі. Привертають увагу прекрасні полотна, прекрасні зимові полотна наших майстрів пензля.

Планується, що експозиція триватиме близько трьох тижнів, аби усі охочі мали змогу побачити на власні очі велич таланту місцевих майстрів пензля.

Стрічка новин