10 років за ґратами: місцева прокуратура максимально покарала лубенця за виробництво опію та крадіжки

10 років за ґратами: місцева прокуратура максимально покарала лубенця за виробництво опію та крадіжки

За принципової позиції Лубенської місцевої прокуратури вироком Лубенського міськрайонного суду за вчинення злочинів у сфері обігу наркотичних засобів та крадіжок до максимальної міри покарання засудили 39-річного раніше неодноразово судимого за аналогічні злочини жителя Лубен. 

Про це розповів керівник Лубенської місцевої прокуратури Олександр Соболєв.

Відомо, що у 2016 році, умовно-достроково звільнившись з установи виконання покарань, чоловік став виготовляти та продавати на території Лубенського району особливо небезпечний наркотичний засіб – опій ацетильований. Окрім цього, за винагороду він надавав можливість у власній квартирі наркозалежним особам незаконно вживати наркотичні засоби. А ще з метою наживи періодично вчиняв крадіжки.

«Він викрадав мобільні телефони, із кишень перехожих витягував гаманці з грішми, а з підвалів та господарчих будівель – металеві вироби, завдавши своїми діями потерпілим збитки на загальну суму майже 12 тис. грн.,» - розповів прокурор.

Під час проведення обшуку в помешканні підсудного правоохоронці виявили засоби виготовлення та вживання наркотиків, понад 47 г канабісу, 0,415 г концентрату із макової соломи, 0,133 г опію ацетильованого.

Вирок суду 1-ї інстанції зловмисника засудив за ч. 2 ст. 307 (незаконне виготовлення, зберігання з метою збуту, а також незаконний збут особливо небезпечних наркотичних засобів, вчинені повторно), ч. 2 ст. 317 (надання приміщення для незаконного вживання наркотичних засобів із корисливих мотивів), ч. 2 ст. 309 (незаконне виготовлення, придбання, зберігання наркотичних засобів без мети збуту), ч. ч. 1, 2, 3 ст. 185 (крадіжка, вчинена повторно, поєднана з проникненням у приміщення) КК України до 10 років позбавлення волі з конфіскацією всього належного йому майна.

Проте чоловік не згоден із вироком і подав апеляційну скаргу.

Стрічка новин