Свята під контролем! – поліція Полтавщини слідкуватиме за продажем піротехніки

Джерело: Коммерческий курьер

Із метою попередження незаконного продажу піротехніки, правоохоронці перевірятимуть місця можливої реалізації піротехнічних засобів. 

Зокрема, під посиленою увагою поліцейських знаходяться торгівельні ринки, магазини тощо. Відповідно до законодавства України вся піротехніка має реалізовуватись тільки в спеціалізованих магазинах (у додатку до Ліцензії на провадження торгівлі піротехнічними виробами чітко зазначається місце здійснення реалізації).

Відповідно до кодексу України про адміністративні правопорушення, за порушення правил застосування, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу з конфіскацією піротехнічних засобів (стаття 195-6 КУпАП).

Категорично забороняється продавати або передавати таку продукцію особам, які не досягли відповідного віку в залежності від класу феєрверків. У разі виникнення сумнівів щодо віку особи, продавцю спеціалізованої точки необхідно вимагати підтверджуючий документ, передає ГУ НП в Полтавській області.

Поліція звертається до громадян повідомляти про всі факти порушень встановлених правил обігу піротехніки за безкоштовним номером «102» чи будь-яким іншим зручним способом.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію