«Посвята тій, що береже тепло»

Під таким гаслом пройшов літературно-музичний вечір Заслуженого діяча мистецтв України, поетеси Марії Бойко. У програмі на гостей, крім поезії, чекали ще музичні твори та виступи дитячої хорової капели «Домінус». Загалом ідея проведення цього заходу належить концертмейстеру Тетяні Прауліній, яка хотіла створити вечір, присвячений Її Величності Жінці.

Поетично-музична імпреза «Посвята тій, що береже тепло» - зібрала повну залу шанувальників. На сцені - Заслужений діяч мистецтв України, поетеса Марія Бойко. 

Марія Бойко, Заслужений діяч мистецтв України 

- Я скучила за друзями, рік закінчується, а при нашому темпі життя, я розумію, що якщо я не влаштую творчий вечір, то просто з цими людьми, з цими друзями, то ми в цьому році вже навряд чи зустрінемося. Мета зустрічі - подарувати людям емоції, подарувати свято - гарним людям, добрим друзям.

У програмі - поезія, нові вірші про щастя та кохання. 

Марія Бойко, Заслужений діяч мистецтв України

- Нові вірші, зовсім нові, ті що написані тиждень тому, місяць тому, те що ще не звучало та ще не видано. Вірші про любов, вірші про щастя.

Ідея створення цього творчого вечору належить концертмейстеру Тетяні Прауліній.

Тетяна Прауліна, концертмейстер, викладач Малої академії мистецтв імені Р.Кириченко 

- Мені взагалі дуже хотілося, я мріяла, зробити такий вечір, присвяту Жінці, Її Величності Жінці, жіночій енергії, жіночій вдачі, жіночому спілкуванню до світу.

Під час творчого вечора концертмейстер Тетяна Прауліна виконала у дуеті зі своїми учнями композицію про кохання. 

Олег Писаренко, композитор, керівник творчого центру

- З Марійкою ми співпрацюємо дуже давно. Її вірші дуже добре лягають на музику, дуже приємно з ними працювати. Вони ніжні, задушевні, і ось недавно я написав дві нові пісні, це новорічні пісні на слова Марічки Бойко.

Крім поезії, присутні мали змогу почути й акапельний спів дитячої хорової капели «Домінус».

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію