У Полтаві новорічні свята набирають обертів

Міський будинок культури, Палац дитячої та юнацької творчості, а також Палац дозвілля «Листопад» об'єднали новорічні ранки міського голови. Чарівні герої та цікаві сюжети у кожній залі. Про те, як вітали малечу з прийдешніми святами, знають наші журналісти.

Новий рік - це завжди казка, улюблені герої та подарунки. Не відійшли від такої доброї традиції у Полтаві і цього року. Усю малечу міста збирають у кращих залах для перегляду новорічної казки. З вуст мера звучать чарівні слова «Один, два, три, казку розпочни» - і завіса відчиняє двері до казки.

Тетяна Дубова, привела дитину на свято

- На дітей вони (казки) впливають тільки позитивно. Тому що зараз такий час гаджетів, всі батьки про це знають, і коли приходиш на це свято, вони начебто відриваються від віртуального світу, і кажуть «Мамо, Миколай є, Дід Мороз є!». Вони вірять, вірять у це, як колись ми в дитинстві.

Цього разу казки, за підтримки міського голови, показали одразу у трьох залах міста. Малечу Полтави чекали у Міському будинку культури, Палаці дозвілля «Листопад», а також у Палаці дитячої та юнацької творчості. У кожному з місць гостям свята підготували нову новорічну пригоду.

Уляна Горварт, завітала на свято

- Подобається, що смішно. В школі нам показували в п'ятницю виставу, там були усілякі конкурси і мені подобалось в них брати участь.

Дмитро Синяк, завітав на виставу

- Ну, думаю, що вона класна буде, бо я був на одній казці і вона дуже класна, значить і ця буде класна, хороша, цікава, красива.

Діти очікують від свята феєрії, гарного настрою, подарунків, зустрічі зі своїми улюбленими героями. Маленькі полтавці також чекають на можливість побачити очільника міста.

Дмитро Синяк, завітав на свято

- Мера хотів би побачити, Мамая мера хотів би побачити.

Міський голова, Олександр Мамай, говорить: такі свята мають величезне значення для дітлахів. Адже саме так у них з'являється новорічний настрій та віра у диво, що дуже важливо.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Казки всі різні, але об'єднує те, мабуть якщо зараз проводити одну казку в одному місці, чи це Міський будинок культури, чи Палац дитячої та юнацької творчості, чи Палац дозвілля «Листопад». Казки там різні, але якщо проводити в одному місці на 20 тисяч дітей, це треба було б 20 або 15 днів. Тому ми прийняли рішення розділити у трьох закладах, але в кожному закладі казка по-своєму прекрасна.

Міська влада обіцяє, що цьогоріч на учнів молодших класів та вихованців дитячих садків чекає 20 вистав, під час яких подарунки отримають близько 28 тисяч маленьких полтавців.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію