В області утворилася громадська спілка «Федерація футболу Полтавщини»

На її появі наполягали представники професійних футбольних клубів та районних осередків з цього виду спорту. Мовляв: з нині діючої громадської організації Федерації футболу у Полтавській області влітку юридичних осіб - учасників виключили. Очолив новостворену спілку губернатор Полтавщини Валерій Головко.

На Полтавщині вирішили створити нову структуру, яка б опікувалася футболом в області. Причиною цього стала ситуація навколо діючої футбольної федерації. 28 липня з цієї організації виключили юридичних осіб - учасників, а саме професійні полтавські клуби.

Леонід Соболєв, президент ФК «Полтава»

- У чемпіонаті України «Ворскла», учасники Першої Ліги: це - ФК «Полтава», «Кремінь», «Гірник-Спорт», беруть участь незаконно. Ми не є членами Федерації футболу Полтавської області. Нас потихеньку прибрали звідти.

Тож ініціативна група влаштувала установчі збори нової організації. Учасники зібрання утворили мандатну та лічильну комісії, а також секретаріат. Після чого перейшли до створення Громадської спілки. 

Віктор Пожечевський, Заслужений тренер України

- Є Федерація футболу Полтавської області. Таке її повне найменування. А це - організація створюється зовсім інша, нова і вже назва в неї нова - Громадська спілка «Федерація футболу Полтавщини».

Головною метою спілки делегати установчих зборів називають популяризацію футболу та розвиток цього виду спорту на теренах Полтавщини. За її появу проголосували усі делегати. Потому визначилися із головою новоствореної спілки. Кандидат на цю посаду виявився один - нинішній очільник Полтавщини Валерій Головко. На його думку, нова футбольна організація має об'єднати усіх небайдужих до цього виду спорту та розвиватися відповідно до обраної стратегії.

Валерій Головко, голова Полтавської ОДА

- Я вважаю, що, по-перше, наше завдання зробити цю організацію прозорою, чесною, відкритою, яка дає можливість реалізувати свої надбання чи свої мрії, виходячи із ментальності кожного району, із ментальності кожного міста.

Головою громадської спілки «Федерація футболу Полтавщини» Валерія Головка делегати обрали одностайно. Так само учасники зборів проголосували за його трьох заступників. Ними стали Олег Лисак, Олександр Мелащенко та Володимир Олексенко. Після зборів новообраний голова футбольної спілки поспілкувався з журналістами. На прес-конференції Валерій Головко також висловив своє бачення подальшої долі старої Федерації.

Валерій Головко, голова Полтавської ОДА, голова Громадської спілки «Федерація футболу Полтавщини»

- Якщо сьогодні зі старої футбольної громадської організації Полтавської області 4-5 членів, то я думаю, автоматично вона буде самоліквідована. Тому що не можемо ми мати подвійне членство і федерація новостворена, і в старій організації.

Стрічка новин