20% - повертається

У мережі аптек «Ваша аптека» повернули соціальну знижку для пенсіонерів. Нововведення - у рамках депутатської програми Андрія Матковського «Здорове місто». Усі пенсіонери за наявності картки для знижки, зможуть придбати вітчизняні ліки дешевше до 20%. Якщо картки немає, то її можна оформити - пред`явивши пенсійне посвідчення.

Із першого грудня у мережі аптек «Ваша аптека» в рамках програми «Здорове місто» впровадили нову ініціативу депутата міської ради Андрія Матковського.

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради

- Ми провели певну роботу, і вже в рамках програми, депутатської моєї програми, «Здорове місто» мережа аптек «Ваша аптека» підтримала нашу ініціативу, підтримує наших пенсіонерів, підтримує наших батьків, і от зараз відновляється та програма.

Програма проходить під лозунгом «20% - повертається».

Лариса Тужилкіна, директор ФК «Провізор» мережі «Ваша аптека» 

- Наша мережа «Ваша аптека» існує 14 років. І починали ми з того, що знижки були 20% на все для пенсіонерів. І от ми вирішили повернути цю програму, тобто у нас навіть такий лозунг є «20% - повертається». Тобто пенсіонер при наявності пенсійної карточки отримує знижку на визначений список препаратів.

Знижку на ліки отримати досить просто, варто лише пред`явити карточку. 

Лариса Тужилкіна, директор ФК «Провізор» мережі «Ваша аптека»

- Надається пенсійне посвідчення - виписується карточка. Якщо немає у людини. А якщо у неї уже ця карточка є, оскільки багато наших клієнтів протягом багатьох років і більше, то можна користуватися старою карточкою.

Для пенсіонерів ця програма вкрай необхідна, адже пенсії - не великі.

Людмила Лагода, пенсіонерка

- Як не обіцяли високо підняти пенсії, то мені тільки на 100 гривень підняли, тому ці маленькі знижки мені дуже допомагають.

Знижки до 20% дають змогу зекономити кошти в основному на вітчизняних ліках.

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради

- Бачимо, що на вітчизняні ліки, де на 10 гривень, де на 12 гривень – менше ціна, ніж ціна, яка по прейскуранту. Це дуже і дуже добре. Я розумію, що це може не дуже велика підтримка наших пенсіонерів, але якщо кожен підприємець, кожен депутат буде шукати шляхи, як допомагати своїм батькам – нашим пенсіонерам, то разом ми зможемо зробити їх життя трішки комфортніше і трішечки легше.

Депутат Полтавської міської ради Андрій Матковський, зауважує: у бюджеті на 2018 рік закладені кошти на ліки, деяким категоріям хворих.  Крім цього, передбачена фінансова допомога родинам, діти яких хворі на рак.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію