317 маленьких художників малювали зиму

У Галереї мистецтв відкрилася виставка дитячої творчості «Зимовий вернісаж». Діда Мороза та Святого Миколая, сніговиків та ялинки малювали діти у своїх роботах. З відкриттям експозиції гостей вітали дитячі колективи міста, а також казкові герої. Більше про новорічну казку для маленьких талантів знають наші журналісти.

Не одну годину за мольбертом провели діти, картини яких сьогодні представлені у залі Галереї мистецтв. Картини, що вражають яскравістю кольорів, нестандартним поєднанням технік, несподіваними творчими рішеннями - саме такі роботи на зимову тематику прикрашають зал на традиційній виставці «Зимовий вернісаж».

Ольга Курчакова, директор Полтавського художнього музею ім. М.Ярошенка

- Особливість цієї виставки в тому, що кожен хто прийде на цю виставку, відчує Різдвяний настрій, відчує дух Різдва, і стане щасливим хоча б на мить.

Усього в експозиції представлені роботи 317 юних авторів. Серед маленьких художників і Віка Столяренко. Дівчинка показує одразу 2 свої картини. На них - зимовий палац, а також пінгвіни.

Віка Столяренко, юна художниця

- Тому, що я мріяла подивитися на справжніх пінгвінів.

Пишається маленькою художницею її мама Тетяна. Говорить: це вже не перша виставка, де її шестирічна донечка показує свої роботи. Зовсім нещодавно Вікторія виграла конкурс образотворчого мистецтва.

Тетяна Столяренко, мама Віки

- Коли у дитини очі здорові, вона мріє про те, що вона відтворить, побачить ще хтось і порадіє її думкам, її мріям. Від цього стає дуже радісно, і мені дуже подобається те, що в нашій державі, в Україні, а також в Полтаві підтримують талановитих дітей.

Лілія Колодяжна також сьогодні демонструє свої роботи.

Лілія Колодяжна, юна художниця

- Коли я малювала малюнок, я дуже хотіла що б він потрапив на виставку, але я не знала коли він буде. І Юрій Борисович сказав, я дуже зраділа, що він взяв мою картину сюди. Тому що я думала, вона ж дуже гарна, я думаю що її візьмуть все-таки.

Організатори заходу наголошують: «Зимовий вернісаж» - це не конкурс, тут немає журі. Замість нього - гарний настрій та розважальна програма для маленьких художників.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію