У центрі Полтави демонтували рекламу аптеки, яку встановили незаконно

Джерело: www.rada-poltava.gov.ua

22 грудня інспекція по контролю за благоустроєм, санітарним та екологічним станом міста організувала демонтаж незаконно встановлених рекламних конструкцій по вулиці Європейській, 17. 

У рейді взяли участь представники КП «Полтава-сервіс», інспекції за благоустроєм, санітарним та екологічним станом міста, КАТП-1628, підприємства електромереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло», депутати міської ради.

Начальник інспекції Володимир Рак зазначив, що вивіски окремих підприємств за цією адресою встановлені з порушенням Порядку розміщення зовнішньої реклами в місті Полтава. 

«Підставою для розміщення вивісок, вказівників, штендерів є паспорт, виданий в установленому порядку уповноваженим комунальним підприємством «Полтава-сервіс». Самовільно встановлені конструкції зовнішньої реклами, вивіски, вказівники, покажчики, штендери та інші рекламні засоби підлягають демонтажу,» - передає Полтавська міськрада.

Саме до останніх відносилися рекламні конструкції «Мега-аптеки», магазину «Простор». Інспектор І категорії Віталій Соломін з КП «Полтава–сервіс» зазначив, що власники даних конструкцій по Європейській, 17 не реагували на приписи, не здійснили процедуру узаконення своїх рекламних вивісок. Тож зазначені конструкції демонтовані.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію