У дитячій міській клінічній лікарні – нове обладнання

Відтепер маленькі пацієнти зможуть отримати ще якісніше лікування, адже в лікарів є все для цього необхідне. У закладі з'явилися нові прилади, серед яких: інкубатори для виходження глибоко недоношених дітей, лампи в операційній, цитроуретроскоп та оптичні прилади. Загальна сума, яку витратили на все це медичне обладнання, – 1 млн гривень. За рік ця лікарня приймає 15 тисяч дітей, оскільки із 10 відділень 9 – обласні.

У дитячій міській клінічній лікарні – нове обладнання, загальна вартість якого 1 млн гривень. Гроші на все це виділили із обласного бюджету. Один із нових приладів, які привезли цієї осені, – інкубатор для виходження глибоко недоношених дітей. Таких апаратів в лікарні 9, із яких 3 – нові. 

Олена Щербань, завідуюча відділенням передчаснонароджених та патології новонароджених ДМКЛ 

- Це сучасне обладнання, яке дозволяє надавати допомогу діткам від 500 грам ваги при народженні.

Цей апарат підтримує температуру навколишнього середовища та контролює температуру тіла дитини. Інкубатор для виходження глибоко недоношених дітей містить і сенсорний екран, на якому – інформація про температуру навколишнього середовища, вологість та графіки, які дозволять прослідкувати добовий ритм коливання цих показників. 

Олена Щербань, завідуюча відділенням передчаснонароджених та патології новонароджених дитячої міської клінічної лікарні 

- Взагалі в нашому відділенні за рік проходить близько 100 недоношених дітей, і 80% із них потребують такого обладнання. На сьогоднішній день за допомогою цього інкубатора у нас було виходжено вже 7 діток з низькою вагою. Від 1000 до 1500 грам.

А це – мама новонародженого Мишка, який перебуває в інкубаторі. Хлопчик народився на 33 тижні із вагою 1 кг 310 грам. 

Віта Вібла, мама новонародженого

- Вони часто мерзнуть, а з цим апаратом він не мерзне.

А це апарат такого ж зразка, але стара модель. Він пропрацював уже 25 років, і знаходиться ще в робочому стані. Лікарі говорять: апарат надійний. У хірургічному відділенні – теж оновлення матеріальної бази.

Олександр Волошин, завідуючий операційним блоком, хірург дитячої міської клінічної лікарні 

- Ми змогли придбати 2 сучасні лампи для операційної LED, які набагато спрощують роботу хірурга в операційній.

У лікарні – це перша лампа такого зразка. Крім цього, ще є нові цитроуретроскопи, завдяки яким можна проводити діагностування та здійснювати оперативне втручання дітям віком від 6 місяців. 

Олександр Волошин, завідуючий операційним блоком, хірург дитячої міської клінічної лікарні 

- Також ми отримали дві оптики: це оптичне приладдя до ендоскопічної стінки різного діаметру, що теж використовується в сучасній хірургії.

За 2017 рік у відділенні прооперовано близько 1000 дітей.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію