Мінімальна пенсія – 5 тисяч, зарплата – 10 тисяч гривень

Полтавці під червоними прапорами вимагають повернути справедливість: якщо вже мають європейські ціни, то повинні отримувати, відповідно, і європейські прибутки. Голос народу сьогодні намагались донести до влади соціал-демократи. Вони ж мітингували з прапорами перед початком сесії обласної ради.

Європейським цінам – європейські зарплатні та пенсії. Це безперечна істина, яку підтримують всі українці. Проти – лише олігархи. І з цим активно боряться лідери Соціал-демократичної партії. 

Валерій Прядко, голова фракції Соціал-демократичної партії (СДП) у Полтавській обласній раді

- Так може насправді Європу треба будувати в Україні, а не проситися-набиватися туди? Може, нам самим створювати умови для людей такі, щоб наші доходи були європейськими. Або, хоча б, наближалися до європейських. Вони ж нам встановили європейські тарифи?!

Полтавці перед сесією обласної ради збираються на мітинг. Для того, аби влада у найвищих ешелонах почула голос простих людей. 

Валерій Прядко, голова фракції Соціал-демократичної партії (СДП) у Полтавській обласній раді

- Ми зареєстрували. Доповідаю: зареєстрували звернення до Кабінету міністрів та до Верховної Ради України щодо підтримки ініціативи Сергія Капліна, Соціал-демократичної, Соціалістичної партії, профспілок України до цих органів, щоби збільшити в бюджеті наступного року мінімальну пенсію до 5 тисяч гривень. А зарплату – до 10 тисяч гривень. Нам говорять, що це нереально. Брехня! Все реально!

Для прикладу, соціал-демократи пропонують простий підрахунок: 5 тисяч гривень – це менше, ніж 200 доларів. Таких пенсій не мають люди в жодній країні Європи, підкреслюють у команді Сергія Капліна. Соціалісти з соціал-демократами розробили стратегію підвищення зарплат і пенсій, і подали до Верховної Ради. 

Сам народний депутат приїхав до Полтави на сесію, аби закликати депутатів підтримати звернення до парламентарів та урядовців терміново переглянути бюджет України на майбутній рік.

Сергій Каплін, голова Соціалістичної партії України, лідер блоку лівих сил «За простих людей»

- В частині підтримки інвалідів, підтримки пенсіонерів внутрішніх справ, військовослужбовців, пенсіонерів Збройних сил України. Він потребує суттєвої підтримки місцевих рад, системи охорони здоров'я, лікарів, вчителів, студентів. Він потребує глобальної і глибокої соціалізації.

Соціал-демократи закликають врешті відстоювати свої права. І підкреслюють: відкриті до співпраці з усіма політичними силами, які прагнуть реально працювати для українців. І вже об'єднуються для створення єдиної нової потужної політсили, яка зможе перезавантажити українську політику.

Сергій Каплін, голова Соціалістичної партії України, лідер блоку лівих сил «За простих людей»

- Ми зафіксували в своєму програмному документі відповідний курс. Ми будемо його триматися. І запрошуємо всіх вас, дорогі колеги, до об'єднання наших зусиль і підготовки до майбутніх місцевих парламентських і президентських виборів. Соціал-демократична партія вчора отримала схвалення Європейської партії соціалістів, соціал-демократів і попереднє схвалення Соцінтерну про включення нашої Соціал-демократичної партії, яка має фракцію в Полтавській обласній раді, до відповідних організацій. Отже, можна сказати, що на Полтавщині народилася перша Європою визнана нова ліва проєвропейська соціал-демократична соціалістична сила.

Звернення обласні депутати розглянути не встигли – пленарне засідання перенесли. Утім, соціал-демократи обіцяють тримати питання на особистому контролі і їдуть в інші області домагатися аналогічних звернень для перегляду бюджету.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію