69 вчителів будуть змагатися за звання «Учителя року-2018»

Цьогоріч – 4 номінації: «фізична культура», «фізика», «німецька мова» та «українська мова та література». У порівнянні з минулим роком цьогоріч дещо змінилися випробування. Тепер «майстер-клас» відсутній, а натомість кожен учасник повинен представити коротке відеорезюме. У кожній з номінацій обирали 5 переможців, які перейдуть на другий етап.

Учителі з усієї Полтавської області завітали на відбірковий етап конкурсу «Учитель року-2018».

Наталія Корягіна, перший проректор ПОІППО

- В цьому році ми маємо чотири номінації: фізична культура, учителі фізики, учителі німецької мови та вчителі української мови та літератури. На сьогоднішній день ми отримали 69 заявок від учасників обласного етапу.

Перший проректор інституту післядипломної освіти Наталія Корягіна говорить: основними критеріями відбору учасників були теоретична підготовка вчителя з методики викладання предмету, педагогічний досвід та любов до учня.

Наталія Корягіна, перший проректор ПОІППО

- На сьогодні ми маємо перший етап обласного конкурсу. Сьогодні вони представляють власний досвід роботи. Після представлення власного досвіду роботи буде вибрано в кожній номінації 5-ку переможців. Ця п'ятірка переможців буде представляти свої наробки та практичну роботу.

Найменше учасників цьогоріч в номінаціях з «німецької мови» та «фізичного виховання».

Єлизавета Шарій-Якутовська, методист з іноземних мов ПОІППО, голова журі

- У нас в номінації 12 учасників. Вже переглянувши їх методологічні доробки, можемо сказати, що здебільшого наші вчителі Нової Української Школи.

Номінацію «фізичне виховання» представляють 22 вчителя із всіх куточків Полтавщини. 

Микола Кирієнко, методист відділу військово-патріотичного виховання ПОІППО

- Із цих 22 чоловік 5 будуть боротися в лютому місяці в фіналі. Переможець прийме участь у конкурсі Всеукраїнському в місті Луцьку.

Інна Каленіченко – представниця номінації «українська мова і література». Жінка працює в школі 22 роки. У виборі професії, говорить, не вагалася, адже читати любила ще змалечку. Участь в конкурсі бере вже вдруге і вважає, що головне – це співпраця з учнями.

Інна Каленіченко, вчитель української мови та літератури Великобагачанської ЗОШ

- Насамперед, я пишаюся своїми вихованцями, адже разом з ними ми досягаємо висот завдяки формам і методам роботи, які я використовую на уроках української мови та літератури.

Цьогоріч у конкурсі випробування «Майстер-клас» не буде, натомість кожен з учасників повинен представити коротке відеорезюме – міні-розповідь про педагогічну ідею, яку він впроваджує у навчально-виховний процес.

Інна Каленіченко, вчитель української мови та літератури Великобагачанської ЗОШ

- Цікавим випробування цього року було відеорезюме. Це дає простір, уяву, фантазію вчителя представити себе.

Другий етап конкурсу «Учитель року-2018» відбудеться у лютому.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію