У Кременчуці вагітна жінка з 1,2-річним сином офіційно знайшлася, але у сім’ю не повернулася

Джерело: www.telegraf.in.ua

У Кременчуці батько майже два тижні не може вийти на зв'язок із 26-річною дружиною Ольгою Жаботинською й 1,2-річним сином Добринею, які зникли з Кременчуцької лікарні №2.

За словами 40-річного батька – Євгена Жаботинського, мати з сином зникли з лікарні за день до «виписки».

«11 грудня її мали виписувати. Син лежав у лікарні з бронхітом. Я прийшов, бо думав – телефон поламався – вона не відповідала. А виявилося їх виписали 10 грудня близько 22 години вечора,» - зазначив батько.

Після раптового зникнення із медзакладу чоловік неодноразово телефонував дружині, але безрезультатно. Тоді написав заяву у поліцію, поїхав до родичів – її ніде не було. Зараз у поліції її офіційно знайшли, але додому жінка з дитиною не повернулася.

Фото надані Євгеном Жаботинським  син Добриня

«У відділку поліції мені показали відео-підтвердження, що вона жива і з нею все гаразд. Вона ж на 4-му місяці вагітності.» - додає Євген.

Каже: дружина точно не у рідних, хоча на зв'язок вийшла тільки з мамою. Теща раніше приїжджала і спілкувалася. Тепер усі говорять, що я її бив.

«Можливо, щось накипіло. Бували  суперечки домашні, проте серйозного нічого. Її легко «задіти». Може вона боїться чогось, а може їй не дають зі мною говорити,» - шукає причину такого інциденту чоловік.

У місцевому відділку поліції запевняють: жінку з дитиною знайшли, все інше – не їхня справа.

«Місце перебування її встановлено. Жінка з дитиною живі та здорові. Все інше – це сімейні моменти і поліція не розбирається у особистих справах. Ми після заяви її знайшли і поспілкувалися із нею,» - прокоментувала випадок інспектор відділу комунікації Кременчуцького відділу поліції ГУ НП в Полтавській області Анна Васенко.

Ми намагалися зв’язатися із Ольгою Жаботинською, проте її номер поза зоною доступності. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію