Саакашвілі подав до суду на Мін'юст

Саакашвілі подав до суду на Мін'юст

Михайло Саакашвілі просить визнати незаконними дії Міністерства юстиції щодо екстрадиційної перевірки.

Екс-президент Грузії, колишній губернатор Одеської області Михайло Саакашвілі подав позов до Окружного суду Києва до Міністерства юстиції України з вимогою визнати незаконною екстрадиційну перевірку щодо нього за запитом Грузії. Про це в четвер, 21 грудня, повідомив адвокат політика Руслан Чорнолуцький.

"Михайло Саакашвілі подав вчора окремий позов до Міністерства юстиції, в якому просить визнати незаконними дії Міністерства юстиції щодо такої перевірки", - сказав Чорнолуцький.

За його словами, Україна вже двічі відмовляла Грузії в екстрадиції.

"Я дуже сподіваюся, що незважаючи на тиск з боку влади на суддів Окружного суду Києва, суд все-таки буде справедливим і неупередженим, розгляне наш позов і відмовить у продовженні цієї перевірки і в тому, щоб у Міністерства юстиції та прокуратури Києва була можливість приймати рішення про екстрадицію Михайла Саакашвілі", - заявив Чорнолуцький.

За даними ЗМІ, Мін'юст на початку вересня повідомив, що Київ отримав від Тбілісі запит про розшук, взяття під варту і екстрадицію Саакашвілі. Міністерство передає цей запит в Генпрокуратуру для проведення екстрадиційної перевірки.

Раніше в Міністерстві юстиції очікували, що перевірка за запитом про екстрадицію Саакашвілі завершиться в листопаді, однак результатів перевірки ще не було.

Стрічка новин