Представникам організації «ЕКОЛТАВА» не вистачає волонтерів

У 2017 році організація працювала за двома напрямками: енергоефективність та переробка сміття, і долучилася до акції «Зробимо Україну чистою разом!».Під час свого річного звіту представники «ЕКОЛТАВИ» обговорили й глобальні цілі, серед яких – чиста вода, мир і справедливість, якісна освіта. У планах на 2018 рік – розвиток проекту «Чисто Так!» та залучення більшої кількості волонтерів до роботи організації.

«ЕКОЛТАВА» – незалежне об'єднання експертів та екологічних активістів, створене в Полтаві у 2013 році. Громадська організація працює за двома основними напрямами: поводження з відходами та енергоефективність і відновлювальна енергія. 

Експерт «ЕКОЛТАВИ» Максим Макуха говорить: що стосується поводження з відходами, то цьогоріч представники «ЕКОЛТАВИ» долучилися до акції «Зробимо Україну чистою разом!». Вона щорічно проводиться не тільки на Полтавщині, а й в усіх областях України та інших 112 країнах світу.

Максим Макуха, експерт ГО «ЕКОЛТАВА»

- Це про сортування сміття у навчальних закладах, зокрема, школах. По енергоефективності ми проводили інформаційні тури. Коли приїжджали в різні містечка Полтавської області і сусідніх областей, де розповідали про сучасні технології і можливості.

Антон Юрченко – волонтер «Еко-Лтава». Юнак в організації – пів-року, і він опікується збереженням навколишнього середовища.  

Антон Юрченко, волонтер ГО «ЕКОЛТАВА»

- Я вирішив вступити, тому що я підтримую екологічну ініціативу, тому що я сам навчаюся на еколога, і хотів би поліпшувати екологію у своєму місті.

Волонтер Корпусу Миру США в Україні Реган Дуекер теж долучилася до організації.

Реган Дуекер, волонтер Корпусу Миру США в Україні

- Зараз я буду працювати з «ЕКОЛТАВА» як волонтер Корпусу Миру. Це дуже важлива організація. Для мене також дуже важливо, що у людей тут, і що вони знають про сміття і ресайклінг.

Щодо планів, експерт Максим Макуха говорить: їх багато, основне – це продовжувати проводити заходи з енергоефективності та залучати до діяльності організації якомога більше волонтерів. 

Максим Макуха, експерт ГО «ЕКОЛТАВА»

- На 18 рік ми плануємо далі розвивати проект «Чисто Так!», тобто хочемо, щоб інші організації активніше долучалися до цього: щоб ми навчали їх, а вони вже активніше робили це на своїх місцях, тому що ми зараз обмежені саме в людських ресурсах.

За 2017 рік своєю діяльністю «ЕКОЛТАВА» охопила 10 міст і близько тисячі прямих консультантів з питань енергозбереження. Організатори сподіваються, що у 2018 році ця цифра збільшиться.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію