Ялинки в полтавських садках запалили вогні

У дошкільних навчальних закладах стартували новорічні ранки. На свято до вихованців дитячого садочку №77 «Джерельце» завітав міський голова Олександр Мамай. Мер Полтави привітав дітей з прийдешнім Новим роком та подарував солодкі сюрпризи.

У 77-ому дошкільному навчальному закладі «Джерельце» цього дня свято. Навколо гарно вбраної ялинки кружляють діти. У молодшої групи садочку сьогодні – новорічний ранок.

Олена Осадча, завідуюча ДНЗ №77 «Джерельце»

- У нашому закладі на сьогоднішній день функціонує 13 груп, 11 з них, де навчаються, виховуються діти із проблемами зору, і 2 звичайних групи. Всього в закладі 280 дітей.

Для кожної групи, кажуть у садочку, традиційно влаштовують окреме свято за своїм сценарієм. Вихованці «Золотої рибки» цього дня – у костюмах гномиків, білочок та інших казкових персонажів. Піснями, танцями та віршиками про Новий рік вони рятують від Сірого Вовка Снігуроньку.

Спостерігають за дійством батьки дітей. Завітав на новорічний ранок у 77-ий садок і міський голова Олександр Мамай.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Попереду 2018 рік, і сьогодні всі дитячі садочки, всі школи, всі вищі навчальні заклади відзначають це свято, проводять новорічні ранки і всі хочуть, щоб завітав міський голова. Я з великим задоволенням відвідав цей 77 дитячий садочок.

Із не меншим задоволенням, говорять маленькі вихованці закладу, вони щодня відвідують цей садок.

Діана Ісаєнко, відвідує ДНЗ №77 «Джерельце»

- Тому що там багато навчають.

- А ще чому?

- Тому що там танцюють.

В'ячеслав Черніченко, відвідує ДНЗ №77 «Джерельце»

- Там весело і красиво. І мої друзі.

А ще у закладі щороку влаштовують веселі новорічні ранки для малечі. От і цього разу не обійшлося без подарунків. Набори солодощів вихованцям дошкільного закладу вручали міський голова та Дід Мороз.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію