Мільйони – у каналізацію

У центрі Полтави на територію у понад 400 метрів закопують 14 мільйонів гривень. Дістались гроші дорозі поблизу центрального стадіону. А точніше тому, що знаходиться під нею на Майдані Незалежності. Такі витрати «потяг» за собою старий, ще радянський каналізаційний колектор. За останній рік він неодноразово проривав. Так само комунальники не раз його «латали».

Ось такі «розкопки» для дороги по Майдану Незалежності вже стали звичними. Лише цього року комунальники тричі розкопували її у різних місцях. Біда та причина – єдині: старий, ще радянський колектор 60-х років великого діаметру, збудований із залізобетонного трубопроводу, буквально протрух і час від часу просідає. У «Водоканалі» беруться за тимчасові насоси і штучно змушують систему працювати. Далі аварійні ділянки локально замінюють.

Збій у роботі даного колектору викликав буквально ланцюгову реакцію аварій. 

Євген Забишний, головний інженер КП «Полтававодоканал»

- Каналізація – це не вода, яку просто: закрив засувку і припинив постачання. Каналізаційна мережа має свою інерцію. В цю саму секунду не можна припинити проблему. У даному випадку сталися декілька провалів на цій ділянці. Колектор не працював, що спричинило підтоплення іншого каналізаційного колектора – на перехресті Сінної та Соборності, що призвело до підняття рівня у колекторах по вулиці Соборності.

А це провокує часті засмічення у сусідніх колекторах і загрожує навіть виливом каналізації назовні. Самотужки впоратись з такою бідою, кажуть в «Полтававодоканалі», не можуть, бо не мають ні спецтехніки, ні мільйонів гривень на більш ніж 700 метрів загальної довжини колектора. Звертались за допомогою.

Євген Забишний, головний інженер КП «Полтававодоканал»

- З обласного фонду екологічного на умовах співфінансування з місцевим бюджетом на початку року на 2 колектори планувалось ці кошти використати. Але в місті відбулись якісь негаразди, що не дозволило виділити гроші на ці колектори. Тому кошти обласної ради були спрямовані на один об'єкт.

Місяць тому цю ділянку почали повністю відновлювати за допомогою поліетиленових сучасних труб та складних методик: застосовують горизонтальне буріння і вручну прокладають в землі тунель та ущільнюють його. Гарантія на сучасні труби – 80-100 років. 

Повний об'єм робіт оцінили у 14 мільйонів гривень. Левову частку вже виконали. До кінця року, розраховують у полтавському «Водоканалі», цей колектор, уже новий, працюватиме у звичному режимі. Але на весну, через погоду, доведеться відкласти ремонт дорожнього покриття та роботи з благоустрою території.

По Полтаві подібних аварійних ділянок на колекторах залишається ще 17.

Стрічка новин