«Полтава очима дітей» зібрав 200 юних художників

Конкурс образотворчого мистецтва поєднав дітей віком від 3 до 18 років з усієї Полтавської області і не тільки. Цьогоріч у ньому вперше взяли участь і діти з Харкова. На церемонію нагородження, яка відбулася в День святого Миколая, для дітей підготували календарі із зображенням робіт юних художників, дипломи, солодощі та премії.

Конкурс «Полтава очима дітей» – традиційний і проводиться серед дітей від 3 до 18 років. Цьогоріч участь у ньому взяли діти не тільки з Полтавщини, а й з Харкова. Дитяча виставка тривала з 25 жовтня по 26 листопада у залі дитячої творчості імені Саші Путрі Полтавського Художнього музею. А цього дня тут нагороджують переможців та лауреатів.

Віра Кальник, голова «Фонду захисту і підтримки талановитих дітей» ім.А.Кукоби

- Сьогодні в нас приймали участь 200 діточок, із них – 125 лауреатів, 23 переможці. Є 28 педагогів, які займалися з дітками, які теж отримають нагороду. І 15 діточок, це які меншого віку, які ідуть поза конкурсом.

Єгор Демченко, незважаючи на свій юний вік, малюванням займається уже 6 років. До роботи підійшов творчо, тому для малюнка використовував різні матеріали: фарби, різнокольорові ручки, фломастери та сіль.

Єгор Демченко, учасник конкурсу

- Я малював малюнок на тему «Моє місто». Там я намалював Львівську кав'ярню, де пахне кавою та випічкою.

Малюванню, говорить Єгор, навчається у Художній школі мистецтв імені Раїси Кириченко. А от участь у конкурсі бере вперше. Як результат – отримує свої нагороди та диплом лауреата конкурсу. 

Катерина Анур'єва малюнку навчається 2 роки, та перемагала вже в багатьох конкурсах. 

Катерина Анур'єва, учасниця конкурсу

- Я малювала на конкурс статую лева, адже це символізує нашу силу і те, що Полтава може відстоювати свою честь.

З кожним роком кількість дітей-учасників конкурсу збільшується. Голова «Фонду захисту і підтримки талановитих дітей» Віра Кальник певна: усі учасники достойні бути переможцями, адже саму участь у творчому змаганні, майстерність та прагнення успіху можна оцінити за перемогу. 

Віра Кальник, голова «Фонду захисту і підтримки талановитих дітей» ім.А.Кукоби

- Дітки приймають активну участь, і це радує, тому що ми виховуєм патріотизм до свого міста, до своєї країни. Діточки чимсь зайняті. Вони з задоволенням ідуть на це свято і отримують подарунки.

Переможців та лауреатів конкурсу нагородили дипломами, солодкими наборами, грошовими преміями та календарями.

Стрічка новин