Офіційно відкрили ялинки і в районах міста

Дві новорічні красуні сьогодні засяяли в Київському районі, одна з них – біля ОЦЕВУМу. Веселощі, солодкі подарунки, вітання, казка та радісна малеча. 

Лисичка-сестричка, вовк та інші лісові друзі, а головне – Дід Мороз – саме у такій казковій компанії малеча міста відкривала головну ялинку Київського району. На площі біля обласного центру естетичного виховання учнівської молоді зібралися діти, дорослі та навіть чотирилапі символи наступного року, аби привітати одне одного з новорічними святами.

Денис, прийшов на відкриття ялинки з класом

- Ну, це символ Нового року, ще, можливо, зможе прийти Дід Мороз та покладе подарунки. Ще кажуть, що буде весело, а ще кажуть, що під Новий рік збуваються усі мрії.

Малеча вірить, що це – не просто дерево, а справжній чарівний атрибут свята. Саме під ялинкою вже зовсім скоро з'являться подарунки від казкового Дідуся.

Даша Вольник, прийшла на відкриття ялинки з класом

- Я її (ялинку) люблю наряджати з мамою. І взагалі люблю наряджати кульками, там зірочками, сніжинками.

На площу адміністрація Київського району запросила учнів шкіл, що знаходяться неподалік, та усіх охочих. Серед гостей – і Людмила Сидоренко зі своїм сином. Незважаючи на вік, Назар вже проявляє великий інтерес до свят, що проходять у місті.

Людмила та Назар Сидоренки, прийшли на відкриття ялинки

- Дізнались ми через інтернет про відкриття ялиночки. Нам дуже подобається ходити на свята. Нам два рочки, тому ми відвідуємо усі свята, на які є можливість, та хочеться нашому синочку відвідати.

Цього року, говорить голова Київської райради Сергій Синягівський, на ялинці оновили іграшки, а для малечі закупили солодкі подарунки.

Сергій Синягівський, голова Київської районної в м.Полтаві ради

- Ми закупили й нові шари, і нову ілюмінацію, і теж для жителів нашого району. Окрім цього, ми плануємо у новорічну ніч теж провести святкове дійство. Адже, звичайно, ми будем без салютів, але маємо надію, що сюди прийде багато мешканців нашого району. Оскільки кожен рік, як показує практика, тут багато людей.

Дід Мороз, відкриває ялинку

- Новий Рік – це час очікування якогось дива. Тож я як найказковіший герой бажаю, щоб у всієї малечі нашого міста та усієї нашої України, щоб всі-всі бажання в новому році обов'язково здійснились, нехай здійсниться головне бажання всіх дорослих – нехай в Україні нарешті настане мир та злагода.

Стрічка новин