В адміністрації молились у передчутті Різдва

У середу зранку у полтавського губернатора зібрались на сніданок. Представників релігійних конфесій та різних управлінь і організацій втретє за цей рік покликали на духовну розмову. Цього разу читали святе письмо та обговорювали значення історії Різдва Христового.

В обласній адміністрації – знову молитовний сніданок. Цього разу він різдвяний. Начальники управлінь, департаментів, керівники обласних служб, представники різних церков збираються у губернатора. Останній запевняє: саме в такому складі знаходять єдиний спільний алгоритм порозуміння. І наголошує на створенні єдиної української церкви.

Валерій Головко, голова Полтавської ОДА

- І саме такий формат передбачає відродження нашої держави, відродження нації української, яка має серйозну перспективу на єдність. Дуже багато викликів стоїть сьогодні перед владою, перед громадянським суспільством.

Представники різних конфесій запрошують задуматись над історією Різдва Христового. Про нього написано у двох Євангеліях. Як і кожне свято, описане у святому письмі, говорить єпископ євангельських християн-баптистів Олег Овсій, вони закликають людей змінюватись зсередини. 

Олег Овсій, єпископ церков євангельських християн-баптистів в Полтавській області

- Бог прийшов не для того, щоб засудити. Бог прийшов для того, щоб примирити грішника з собою. Але Різдво – це не зірка. Друзі, Різдво – це не золота соломка і не зачаровані магічні Марія та Йосип. Різдво сьогодні – це вибір. І він ставить дуже пряме запитання: чи хочеш ти, щоб він над тобою царював?

Скільки б не говорили про нову країну, без панування Бога у ньому – шанси дуже малі, підкреслюють учасники сніданку. Тому цитують святе письмо. 

Молитовні сніданки започаткували в Полтавській обласній адміністрації цьогоріч. Різдвяний став уже третім за рахунком. 

Стрічка новин