У Полтаві відкрили новорічну ялинку

Вогні на головній красуні міста засвітили традиційно на свято Миколая. Сама ж процедура відбулася під виступи різних творчих колективів та з конкурсами і призами для дітей. Таким чином, кажуть керівники Полтави, новорічні свята віднині розпочались.

Немає снігу і зима затримується, та полтавці самі починають створювати новорічний настрій.

полтавці

- То нічого! Головне – свято в душі. 

- А воно вже є?

- Так, ще з учора.

- Це, напевне, початок такого новорічного настрою, чогось чарівного.

За усім цим збираються на Театральній площі, де надвечір 19 грудня, на Святого Миколая, вже за доброю багаторічною традицією запалюють вогні головної ялинки Полтави.

«Один, два, три, ялинка гори!!!»

Цьогоріч головна ялинка міста засяяла новими барвами: новорічну красуню прикрасили 3D гірляндою, за допомогою якої на ній проектуються різноманітні фігури та малюнки. Змінили і вбрання: закупили нові іграшки та прикраси. І вже сама підготовка до зимових свят додає відповідного настрою, каже міський голова.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Попри всі економічні, політичні негаразди Новий рік таки ніхто ще не відміняв. І приємно те, що свята розпочинаються саме з Миколая. Безумовно, свято дитяче. Але і для дорослих, бо вони напередодні намагалися якомога більше купити подарунків. І діти своєю аурою свято передали дорослим.

Після відкриття ялинки для присутніх підготували концертну програму, під час якої виступали кращі вокальні і танцювальні колективи Полтави. Глядачі ж, тим часом, могли помріяти, як зустрічатимуть 2018 рік.

полтавці

- Діда Мороза чекаємо, подарунків чекаємо, щастя і здоров'я обов'язково в Новому році. 

- Це яскраві свята, багато подарунків і під ялинкою, і від родичів. Яскравих емоцій.

- Також це той момент, аби зібратися разом з рідними, людьми, які для тебе багато значать і яких ти дуже любиш.

Також дорослі та діти мали змогу взяти участь в різноманітних іграх та конкурсах. І отримати подарунки. 

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Мені б хотілося побажати всім, щоб Святий Миколай ніколи в житті не покидав наших осель. Бо він нам сьогодні вкрай необхідний. Користуючись нагодою, хочу побажати всім, щоб 2018 рік був кращим за 2018. Для цього нам потрібно, як мінімум, об'єднатися: всередині нашої країни, всередині нашого міста.

Стрічка новин