«Повинні показати, що ми – сила»: у Полтаві знову мітингували пенсіонери-силовики

«Повинні показати, що ми – сила»: у Полтаві знову мітингували пенсіонери-силовики

Під стінами Полтавської облдержадміністрації вкотре зібралися військові пенсіонери, аби відстояти свої права.

 Протестувальники переконані: треба перерахувати пенсії.

«Таке зібрання тут не вперше. Мета – захист своїх соціальних прав. Справа у тому, що військові пенсіонери залишилися з найменшими пенсіями, які не дають нормально прожити. Звернення до різних органів влади результатів не дають,» - запевнив член Координаційної ради силових структур Полтавської області Олексій Шаманенко.

За "трибуною" виступали громадські активісти, запросили навіть представника пенсійного фонду Полтавської області Сергія Марченка.

Посадовець зазначив, що на даний момент даних вказівок про перерахунок пенсій від 1 жовтня для військових пенсіонерів немає. Тобто механізм ще не в дії і вимагає багато часу.

Серед активістів – голова ради ветеранської організації Полтавського вищого військово-командного училища зв’язку Володимир Грицаєнко. Чоловік каже: коли в Україні з першого жовтня підняли пенсію, то їх забули.

«А люди незадоволені. Вони не прийшли просити подачку, а те, що належить по закону,» - переконаний Володимир Грицаєнко.

Близько сотні військових пенсіонерів обговорювали дані питання: хто з "трибуни", хто у натовпі. Після цього мітингувальники пішли до стін СБУ та перекривали дорогу на вулиці Соборності. За годину усі мирно розійшлися. 

Стрічка новин