Пацієнтів дитячої міської лікарні привітав Святий Миколай

Більше трьох сотень хлопчиків та дівчаток отримали подарунки від міської влади. Окрім солодких сюрпризів, на них чекала розважальна програма.

Маленький Даня – пацієнт офтальмологічного відділення дитячої міської лікарні.

Мілана Брижак, мати

- У нас виникла проблема – ячмінь виліз на оці. В п'ятницю ми сюди потрапили. Відразу все зробили, вилікувалися, обіцяли вже завтра виписати.

Але День святого Миколая мама із сином зустріли на лікарняному ліжку. Зазвичай, каже Мілана, це свято відзначають у сімейному колі.

Мілана Брижак, мати

- Ми вдома зазвичай святкуємо. З мамою, з татом, з бабусями, з дідусями. Сідаємо за стіл. Обов'язково подарунки під подушку кладемо, щоб діткам святковий настрій подарувати.

Святковий настрій цього дня маленьким пацієнтам дитячої лікарні дарував міський голова Олександр Мамай. До медичного закладу мер завітав разом зі Святим Миколаєм.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Сьогодні я своїм приїздом із святим Миколаєм хотів черговий раз показати дітям, що ми піклуємося за них, що ми переживаємо за них. І, мабуть, сьогодні те, що дитина отримує кваліфіковане лікування, це – одне, а дитина повинна, в першу чергу, отримувати моральне задоволення.

В офтальмологічному відділенні на сьогоднішній день лікування проходять 28 дітей. Вони, кажуть лікарі, з нетерпінням чекали цей день.

Валентина Малікова, завідуюча офтальмологічним відділенням Міської дитячої лікарні

- Свято Миколая – це завжди для нас радість, і для наших дітей радість. Дуже багато дітей ті, які хронічні хворі, які лікуються кожного року, деякі діти із них підлаштовують своє лікування для того, щоб прийти і зустріти це свято у нас: підлікуватися і отримати подарунки.

До новорічних свят подарунки від міської влади отримали понад 300 маленьких пацієнтів міської дитячої лікарні.

Стрічка новин