Чемпіонат України з армспорту серед студентів – у Полтаві

Понад 150 учасників з усієї України мірялися силами у стінах Полтавського національного технічного університету. Гості з більш ніж сорока навчальних закладів України боролися за перемогу у чемпіонаті України з армспорту серед студентів. Присутніми на змаганнях були й почесні гості з української федерації армспорту.

Армреслінг давно набув великої популярності серед молоді України та світу. Саме з цього виду спорту на базі Полтавського національного технічного університету пройшов Чемпіонат України серед студентів.

Володимир Онищенко, ректор ПолтНТУ ім.Ю.Кондратюка, президент Спортивної студентської спілки України в Полтавській обл.

- Мені як голові спортивної студентської спілки Полтавської області хотілося б вам побажати успіхів, реалізувати максимально свої плани й отримати перемогу. Ми пишаємося вами як спортсменами, як тими, хто прославляє Україну на Європейському та міжнародному рівні.

Участь у змаганнях взяли спортсмени з 18-ти регіонів України.

Денис Матяш, учасник турніру, студент ПолтНТУ ім.Ю.Кондратюка

- Взагалі в змаганнях я досить таки давно, на Чемпіонаті України серед студентів вищих навчальних закладів я приймаю участь втретє. Сили оцінювати... стіл покаже, як-то кажуть.

Технічний університет позиціонує себе не лише, як навчальний заклад з доброю науковою базою, а й як той, що допомагає розвивати спорт серед молоді.

Артем Письмак, голова Федерації армспорту Полтави

- Технічний університет – він не лише технічний, він і спортивний. А ми маємо в технічному університеті Матяша Дениса, ми маємо Левченко Марину, Безуглу Ксенію, Окару Ігоря, Василя Ткаченка, які сьогодні будуть представляти на чемпіонаті України Технічний університет, і я думаю, що покажуть найвищі результати.

Загалом у Чемпіонаті зголосилося брати участь понад 150 студентів. Серед них як початківці, так і визнані чемпіони чемпіони.

Юрій Мороз, завідуючий кафедрою фізичного виховання ПолтНТУ ім.Ю.Кондратюка

- Завдячуючи керівництву університету, зокрема, ректору, доктору економічних наук, професору Володимиру Олександровичу Онищенку, в нашому вузі є можливість провести такі змагання, у цьому спортивному залі, який ви бачите, є всі умови для того, щоб на високому рівні провести даний захід.

Гості з Харкова, Дніпра, Луганська, Львова, Рівного та інших міст України боролися за перемогу, знайомилися та обмінювалася досвідом ведення боротьби.

Володимир Петренко, президент Української Федерації армспорту

- Це сьомий чемпіонат за рахунком, вперше проводимо його у Полтаві. Полтавська область є однією з найсильніших в Україні. У складі збірної є і призери чемпіонатів України, і призери чемпіонатів Європи та світу. Я сподіваюсь, що цей чемпіонат пройде на високому рівні, бо рівень спортсменів дуже високий.

Стрічка новин