Новорічна магія: святковий театр Гоголя відкрився мюзиклом «Жив-був пес»

Актори цього тижня починають дитячий сезон, і для старту підготували виставу, аналогів якої, запевняють режисери, ще не було на полтавській сцені. Працювали над постановкою не тільки полтавці, долучилися й колеги з інших міст. А гру акторів доповнюють і декорації, і незвичні спецефекти.

Величезна, прикрашена і її вже «обліпили» діти – у Полтавському театрі Гоголя запалюють вогні новорічної ялинки. Відсьогодні тут офіційно стартує святковий сезон. Перших відвідувачів зимових вистав зустрічають персонажі мультфільмів та розважають.

А вже за декілька хвилин самі герої поведуть дітей до глядацької зали. Цьогоріч для найменших глядачів підготували справжній подарунок – прем'єрну новорічну казку «Жив-був пес». 

Владислав Шевченко, режисер

- Мультику цьогоріч виконується 35 років. І так сталося, що у Полтавському театрі працює гурт «Стрибожі внуці», які навчалися у самого колективу «Древо». Того самого, який і співав у цьому мультику. От ми і вирішили взяти ті пісні, трішки дописали музики, яку створив артист театру імені Франка міста Києва Віталій Ковтун, і зробили справжнє новорічне диво.

У підсумку вийшла не просто вистава, а мюзикл. Його автори запевняють: це справжня магія. Саме за нею Катерина спеціально прийшла із сином Ярославом.

Катерина Грунтенко, глядачка

- Наша бабуся декорацію навіть робила тут. Так. Дитина, і хочеться чарівного настрою, якихось дитячих спогадів.

Сама вистава має незвичне поєднання гри акторів із зображенням, що проектують на сцену. А далі – і справжній ліс, і українські персонажі, і сніг, що падає на сцену... Загалом у період новорічно-різдвяних свят в обласному театрі запланували показати 40 вистав. Над ними працюють всі актори театру, а це – майже півсотні людей.

Владислав Шевченко, режисер

- Уже на сьогоднішній день всі квитки на вистави продані. Залишилися тільки трішечки в січні. Тому, хто не встиг купити – поспішайте!

Стрічка новин