Міський голова Полтави здійснив мрію маленької полтавки

8-річна Каріна Тарасевич написала листа до Олександра Мамая з проханням подарувати рюкзак до Дня святого Миколая. Мер бажання дівчинки виконав.

Хтось перед Новим роком пише листи Діду Морозу та Святому Миколаю, а 8-річна Каріна вирішила відправити послання міському голові. Зробити це їй порадила сусідка.

Марія Тарасевич, мати

- Я навіть не думала, що там правильна адреса буде вказана і все інше. Просто дитина сказала, що написала такого листа, і все. Я навіть не думала, що цей лист дійде.

Дівчинка написала про те, що мріє, лист дійшов, і її бажання не залишилося непоміченим. 

- Коли надійшов цей лист, я відразу відклав його в сторону. Кажу: чому б не задовольнити дитинку нашу.

У День святого Миколая заповітна мрія Каріни здійснюється. Вона отримує стильний рожевий рюкзак з усім необхідним канцелярським приладдям. А ще – солодощі та м'яку іграшку.

Каріна Тарасевич, отримала подарунок від міського голови

- Це для мене був сюрприз. Я вважала, що буде якийсь рюкзак та все, а я отримала і ведмежа, і цукерки навіть.

Отак дорослі стають чарівниками для дітей, а малеча не припиняє вірити у диво. Мають свої мрії і тисячі інших маленьких полтавців.

Бліци

- Моя мрія – отримати собаку на Новий рік.

- Я хочу планшет.

- Я хотів би отримати телефон.

- Я хочу на Новий рік, на святого Миколая ноутбук, комп'ютер.

- Я хочу на Новий рік скейт.

- Я мрію про на пульті керування робота.

Ці діти сьогодні – гості свята у Палаці дозвілля «Листопад». Новорічну програму для них на сцені влаштували вихованці творчих колективів міста разом із духовим оркестром «Полтава». Малеча уважно стежила за пригодами героїв на сцені, а після свята на них чекав ще один сюрприз.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Усі без винятку діти, діти соціально незахищені, діти обдаровані (це буде другий концерт), сьогодні усі без винятку отримають подарунки. І, мабуть, хочеться своїм особистим прикладом показати усій територіальній громаді, що ми існуємо і живемо заради наших дітей.

Загалом під час новорічних свят солодкі подарунки отримають понад 25 тисяч дітей міста.

Стрічка новин