Подарунки, солодощі, вітання та, звісно, добра казка

Так з Днем святого Миколая у місті вітали дітей з інвалідністю. У гості до малечі запросили не лише доброго Миколая з подарунками, а й величезну кількість казкових героїв, серед них – і символ наступного року – собака.

Вже традиційно щороку за підтримки міського голови Олександра Мамая та «Совісті України», напередодні Дня святого Миколая, маленьким полтавцям дарують казку. Особливу увагу приділяють дітям з особливими потребами. Цього разу у дискотечно-виставковій залі міського будинку культури зібралися діти з усього міста, аби зануритися в атмосферу свята.

Тетяна Дяченко, мама дитини з інвалідністю

- Сьогодні з нагоди Дня святого Миколая. Дітки дуже раді, вони дуже чекали, і батьки постійно передзвонювали по декілька разів, чи не змінилося, чи не помінялося нічого. Є у нас навіть такі, що приходили об одинадцятій годині й почали дзвонити та казати, а коли, а що, а чи можна зайти...

Допомагали розміститися у святковій залі дітям та їх батькам

волонтери «Совісті України». Серед запрошених діток – і Ксенія Глушко, активна й талановита дівчина. Говорить, що дуже любить такі свята, і завжди з нетерпінням чекає на казку.

Ксенія Глушко, прийшла на свято

- З'являється якесь натхнення, та і просто дуже приємно, можливо, з кимось новим познайомитись, можливо, побачитися з кимось вже знайомим. 

- А чого ти чекаєш від сьогоднішнього свята?

- Чогось такого цікавого, чогось такого... якоїсь казки, чогось такого.

Свято не відбулося б без допомоги благодійників, які постійно долучаються до усіх добрих справ на підтримку особливих дітей. До вітань приєднався і міський голова Олександр Мамай.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Все, що буде сьогодні відбуватися на нашій сцені, - все для наших дітей. Діти усі без виключення отримають солодкі подарунки, діти отримають подарунки. А саме головне, що діти і батьки їхні зрозуміють, що і міський голова, і міська влада не залишається осторонь цих проблем. Я думаю, ми всі прекрасно знаємо, що у нас у Полтаві - понад 1000 таких дітей, і сьогодні хочеться увагою огорнути всіх цих дітей.

Міський голова побажав дітям добробуту, затишку та веселих свят. Окрім цього, на всіх присутніх чекав торт, солодкі подарунки та святковий концерт за участю вокальних та хореографічних колективів міста.

І міський голова, і представники «Совісті України» запевняють – наступного року добру традицію обов’язково продовжать.

Стрічка новин