37-ме поштове відділення, що на Леваді, закрили

Це викликало хвилю занепокоєння серед населення. Начальник Полтавського поштампу Юрій Мельник запевняє, що перебоїв у роботі листонош не буде. Закриття ж відділеня, говорить, було вимушеним і виправданим кроком.

Мешканці мікрорайону Левада занепокоєні закриттям поштового відділення №37. Вони бояться, що відтепер кореспонденцію та пресу їм приноситимуть із запізнення, або ж не приносититмуть взагалі. Насправді, пояснює начальник поштампу Юрій Мельник, для населеня нічого не зміниться.

Працівників 37-го відділення переведуть до відділень, що знаходяться на вулицях Пролетарській та Вавілова. Загалом же, пояснює Юрій Мельник, закриття поштового осередку – це вимушений крок, оскільки, провівши детальний аналіз роботи поштампу (а це державне підприємство), дійшли висновку, що економічний стан організації – незадовільний.

З приводу закриття поштового відділення на Леваді відбулася зустріч начальника поштампу з міським головою Андрієм Матковським.

Міська влада, говорить полтавський очільник, готова навіть переглянути суму оренди поштових приміщень. Та, наголошує Андрій Матковський, сама будівля 37-го відділення залишиться в комунальній власності міста. Є навіть пропозиція від Ленінської ради створити тут Центр соціальної реабілітації інвалідів та пенсіонерів. Щоправда, питання це ще буде розглядатися.

Стрічка новин