Про підвищення тарифів на проїзд у тролейбусах до 50-ти копійок сьогодні говорили на засіданні громадської колегії в міській раді

Один із аргументів такого кроку – з 1-го липня комунальне підприємство "Полтаваелектроавтотранс" буде платити за елекроенергію удвічі більше.

Підвищувати тарифи на проїзд в тролейбусі треба, говорили на засіданні громадської колегії. По-перше, вони і так на сьогодні – найнижчі в Україні: в Харкові, наприклад, одна поїздка в тролейбусі коштує 40 копійок, а в Сумах з травня минулого року - 50. По-друге, з 1-го липня комунальне підприємство "Полтаваелектроавтотранс" буде платити удвічі більше за один кіловат елекроенергії, ніж раніше.

Перегляд тарифів на тролейбусні перевезення ініціювало саме комунальне підприємство "Полтаваелектроавтотранс". Його директор Анатолій Носатченко розповідає, що коштів на якісні ремонти, а тим паче – на оновлення тролейбусного парку хронічно не вистачає. З приводу боргів з виплат заробітної плати і загострення соціальної напруги на підприємстві, до міськвиконкому навіть надійшов лист від служби безпеки України.

З приводу перегляду тарифів на перевезення пасажирів до міської влади звернулися й інші перевізники міста, розповідає начальник міського відділу з питань транспортних перевезень Петро Карпенко, мотивуючи це подорожчанням пального та запчастин. Каже, в міській раді поки що аналізують розрахунки, які надали перевізники.

Поки що перевізники пропонують підвищити проїзд в тролейбусі до 50 копійок, в автобусі - до 75-ти, а маршрутці - до 1-єї гривні. Але якщо комісія і виконком не побачать аргументованих доказів того, що тарифи треба підвищувати, їх залишать на нинішньому рівні, зазначає Петро Карпенко. Говорить, у будь-якому випадку це питання вирішиться не раніше, ніж через місяць.

Стрічка новин