До Полтави завітав народний депутат України, голова Всеукраїнського руху «Визволення» Єгор Соболєв

Говорить: він тут, аби поспілкуватися з полтавцями та запропонувати 10 правил керування державою, серед яких – створення Антикорупційного суду, скасування депутатської недоторканності та розділення політики й бізнесу. Місце зустрічі через технічні причини довелося змінити, але всі бажаючі могли поспілкуватися з нардепом в залі готелю «Палаццо».

До Полтави завітав народний депутат України Єгор Соболєв. Мета приїзду – поділитися з полтавцями думками з приводу вирішення проблем, які існують в країні. Зустріч мала відбутися на п'ятому поверсі ТРЦ «Метрополітан», але з технічних причин її тут провести не вдалося.

Микита Кашницький, координатор Всеукраїнського руху «Визволення» в Полтавській області

- На п'ятому поверсі будуть проводитися якісь навчання, МНС, чи щось ще, і там не буде світла взагалі. Не буде життя, світла, взагалі нічого там бути не може. Ми сказали, що ми готові з ліхтариками там бути, якщо це так важко, але сказали, що не будуть працювати ліфти.

Адміністрація ТРЦ повідомляє: дійсно технічні несправності, пов'язані з електрикою на 5 поверсі, були – тут ремонтували трансформатор, але несправність того ж дня ліквідували. А от на п'ятий поверх дістатися ліфтом через відсутність електрики було неможливо. Зустріч нардепа Єгора Соболєва з полтавцями перенесли на іншу локацію – до зали готелю «Палаццо». Народний депутат Єгор Соболєв вважає: з людьми в першу чергу треба говорити, і потрібно пояснити особливості руху за визволення України, щоб не виникало оманливих думок.

Єгор Соболєв, народний депутат України 8-го скликання, голова Всеукраїнського руху «Визволення»

- Але про нас дуже багато брехні: нас називають «Михо-майдану», прихильниками Саакашвілі, агентами Кремля, людьми Курченка – як нас тільки не називають. І тільки пояснивши людям, ми можемо підняти все суспільство на утвердження цих правил доброчесного управління державою.

Єгор Соболєв говорить: його рух – революційний. Однак революція – це не тільки масові вуличні протести, не так бої з тітушками, як зміна правил керування державою. Люди, які в 14-15 році за покликом серця пішли на війну задля того, щоб врятувати країну, зараз розчаровані. Те, за що борються хлопці в зоні АТО, ніяк не реалізовується в країні. 

Микита Кашницький, координатор Всеукраїнського руху «Визволення» в Полтавській області

- І що ми зараз бачимо, що вони бачать, зокрема, ті люди, які зараз знаходяться на фронті: і добровольці, і бійці ЗСУ. Ситуація ані в ЗСУ не покращилася, а навпаки – ситуація погіршилася, бо сама армія в занепаді.

Незадоволеність суспільним порядком і спровокувало людей до рішучих дій.  

Єгор Соболєв, народний депутат України 8-го скликання, голова Всеукраїнського руху «Визволення»

- Ми вже два місяці на вулиці, під Верховною Радою, вимагаємо закону про антикорупційний суд, вимагаємо скасування депутатської недоторканності, вимагаємо створення нових правил управління державою, щоб ніхто не був над законом.

У нардепа – 10 правил, які він пропонує на розгляд народу. Серед них – скасування депутатської недоторканності, розділення політики і бізнесу та перехід до активної боротьби.

Чоловік вважає, усі мають бути рівними перед законом, а український бізнес повинен мати більше простору для розвитку. Адже Україна посідає аж 166 місце із 180 країн за індексом економічної свободи та 1 місце із 200 країн – за рівнем корупції. Тому пропонує закон, який забороняє чиновникам втручатися у справи бізнесу, якщо бізнес є оподаткованим та не загрожує здоров'ю громадян.

Стрічка новин