У Миргороді двоє чоловіків незаконно продавали ялинки посеред вулиці

У Миргороді двоє чоловіків незаконно продавали ялинки посеред вулиці

З початку проведення профілактичних заходів миргородські поліцейські перевірили 5 ринків.

У результаті правоохоронці виявили порушників – склали 2 протоколи про вчинення адміністративних правопорушень і вилучили 11 ялинок, які реалізовували двоє місцевих чоловіків без відповідних супровідних документів та дозволу на розміщення торгового об’єкту у невстановлених для цього місцях.

Дії правопорушників кваліфікували  за ст.159 КУпАП (порушення правил торгівлі на ринках) та ч.1 ст.160 КУпАП (торгівля з рук у невстановлених місцях), що тягне за собою накладення штрафу відповідно: від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян та від одного до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі, передає ГУ НП в Полтавській області. 

«Робота з виявлення порушень незаконної торгівлі хвойними деревами та насадженнями лісового фонду триватиме до закінчення Новорічних та Різдвяних свят. Наразі ми плануємо проводити спільні рейди з залученням до даного заходу представників місцевих мас-медіа та громадських активістів,» - зауважив заступник начальника Миргородського відділу поліції Сергій Овчаренко.

Стрічка новин