Маленькі, але талановиті

У театрі імені Гоголя з прийдешніми святами вітали дітей, які прославляють Полтавщину на весь світ. Численні перемоги, визнання в Україні та за кордоном, нагороди на фестивалях – все це не залишилося непоміченим обласною владою.

На Полтавщині – понад сорок позашкільних навчальних закладів. Тут діти танцюють, співають, вчаться театральній майстерності, образотворчому мистецтву та багатьом іншим цікавим та корисним речам. Загалом у школах естетичного виховання свій вільний час проводить 11 тисяч 141 учень. Щороку талановита та активна молодь бере участь у різноманітних конкурсах та фестивалях, де вони не лише беруть участь, а й виграють. Серед таких талановитих дітей – і Дар'я. Дівчина вже багато років грає на фортепіано та привозить нагороди різного рівня. Цього разу отримує її за виступ зі своєю подругою від обласної ради.

Дар'я Сириця, піаністка

- Я обожнюю це діло. Знаєте, коли в тебе немає настрою, ти можеш просто сісти за фортепіано, зіграти свою улюблену мелодію, і ти вже розумієш, що ти щаслива. Це дійсно допомагає тобі розвіяти погані думки і насолоджуватись. Окрім того, мені подобається, що мною пишаються мої батьки. Я бачу, що їм дійсно подобається, чим я займаюсь, і тому я дійсно щаслива, що вибрала це заняття. Я граю на фортепіано і насолоджуюсь цим кожну хвилину.

Не менше талантів цього року продемонстрував й хлопець з колективу «Живі барабани» Матвій.

Матвій Хайло, грає на ударних інструментах

- Спочатку я пішов на музику, тому що мені так сказали батьки. Але потім я зрозумів, що це дає такі емоції і драйв, що я потім не зміг від цього відмовитись і продовжив своє навчання.

Кожен з дітей на сцені – по-своєму унікальний, вони грають на музичних інструментах, співають, виконують хореографічні етюди та вже зраз можуть грати у театрі.

Микола Білокінь, заступник голови-керівник апарату Полтавської ОДА

- Взагалі, всі діти наші талановиті. Господь Бог посилає людину на цю землю, і вже дарує їй душу, і вже дарує любов. І я хочу подякувати всім батькам, усім учителям, усім тим педагогам, які знайшли, як кажуть, зону ближнього розвитку, і розвивають зону потенційного розвитку.

Дату для нагородження обрали не випадково, основна мета заходу – дозволити дітям повірити у диво та казку. Тому окрім чиновників дітей вітав і Святий Миколай.

Стрічка новин