На обласному КП «Полтаватеплоенерго» відбувся щорічний конкурс малюнків

Діти та онуки працівників останнього змагалися у креативності. Цього разу участь у творчому змаганні взяли близько 180 юних художників. Підсумки конкурсу підбивали біля святкової ялинки та з Дідом Морозом.

Різнобарвні, яскраві, оригінальні – такі роботи подали на розгляд журі учасники конкурсу дитячого малюнка на обласному підприємстві «Полтаватеплоенерго». Уже протягом 8 років у грудні, напередодні першого з новорічних свят – Дня святого Миколая, профспілковий комітет останнього підбиває підсумки цього творчого змагання для дітей та онуків своїх працівників.

Тетяна Липник, працює на ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»

- У нас багато для дітей проводиться конкурсів. Ми дуже раді, і діти дуже задоволені.

Цього разу, кажуть організатори, малеча була напрочуд активною і вигадливою – переможців журі конкурсу обирало серед авторів 180 робіт.

Тетяна Бібікова, голова профкому ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»

- У цьому році найбільше у нас учасників, можливо, через те, що тема така більш доступна. Ми вирішили в цьому році, щоб тема була проста і кожній дитині була доступна.

Тема творчого змагання цього року – «Я малюю…», тож фантазії юних художників не було меж. Хтось зобразив улюбленого мультперсонажа, хтось обрав патріотичну тематику, комусь захотілося намалювати тварин та природу.

Бліци

- У мене було багато малюнків. Я малювала квіточку і корзинку з фруктами.

- Я свинку Пеппу і криничку.

Чимало робіт на конкурсі об'єднує зимова тема, зокрема, прийдешні свята. День святого Миколая, Новий рік та Різдво діти називають своїми улюбленими.

Анна Якименко, учасниця конкурсу дитячих малюнків

- За те, що там Дід Мороз дає подарунки, за те, що це весело.

Веселий настрій дорослі з профспілкового комітету підприємства створили дітям і під час урочистого підбиття підсумків конкурсу, який приурочили до Дня святого Миколая. Розважальну програму для переможців влаштували вихованці творчої студії Полтавського міського будинку культури «Патапуф». А компанію янголяткам склав справжній Дід Мороз.

Новорічний чарівник разом із профспілковим комітетом підприємства вручив переможцям конкурсу малюнків пам'ятні подарунки. А всі без винятку маленькі художники отримали передноворічні заохочувальні солодкі сюрпризи.

Стрічка новин