Понад 7 мільйонів гривень у Полтаві вогнеборці врятували протягом року

Понад 7 мільйонів гривень у Полтаві вогнеборці врятували протягом року

15 грудня під час засідання розглянули питання стан утримання джерел протипожежного водопостачання в місті. 

Про протипожежну обстановку, яка склалася у Полтаві доповів заступник начальника Полтавського міськрайонного управління ГУ ДСНС України в Полтавській області Руслан Діденко.

«Протягом 2017 року в Полтаві виникло 159 пожеж. На цих пожежах загинуло 2 людей, врятовано - 9, матеріальних цінностей врятовано на суму понад 7 мільйонів гривень,» - передає Полтавська міськрада.

На території міста Полтава розташовано 1343 пожежних гідрантів. Протягом осіннього періоду працвіники "Полтававодоканалу" здійснили перевірку пожежних гідрантів. За результатами перевірки виявили значну кількість несправних пожежних гідрантів на вулицях, таких як Гожулівська, Коцюбинського, Бірюзова, Половка, Небесної сотні, 1100-річяя полтава, бульварі Б. Хмельницького та інших. Поблизу відповідних вулиць знаходяться будівлі різного призначення ,в тому числі й об'єкти масового перебування людей. Тож, в разі виникнення пожежі несправний стан джерел водопостачання ускладнить її гасіння, призведе до великих матеріальних збитків.

Тож комісія запропонувала зобов'язати керівників відповідних підприємств провести заходи щодо невідкладного покращення протипожежного водопостачання на відповідних об'єктах із подальшим інформуванням Полтавського міського управління.

Розглянули під час засідання також питання, що стосується заходів запобігання загибелі людей на водних об'єктах міста, зокрема, в зимовий період.

Начальник КО "Рятувально-водолазна служба Полтавської міської ради" Євген Савчук повідомив, що нині фахівці служби здійснюють чергування на водних об'єктах з 8 години ранку до 8 години вечора.

Окрім цього, він повідомив, що на сьогоднішній день організація забезпечена плавзасобами так і рятувальним обладнанням на 100%. Євген Савчук розповів, що цьогоріч за кошти міського бюджету для комунальної організації був придбаний новий катер.

Традиційно, на початку грудня фахівці комунальної організації проводять в навчальних закладах міста виховні заходи стосовно поведінці на льоду в зимовий період, розповсюджують інформаційні листівки та брошури.

Обговорили під час засідання і заходи, спрямовані на недопущення виникнення надзвичайних ситуацій під час Новорічних та Різдвяних свят.

Стрічка новин