У Кременчуці сутичка між активістами і поліцією закінчилася побоями правоохоронця

У Кременчуці сутичка між активістами і поліцією закінчилася побоями правоохоронця

Зранку, 16-го грудня, на майдані Незалежності у Кременчуці проводилася акція з приводу  забудови центральної  частини міста.

Під час пікету забудови між учасниками та поліцейськими виник конфлікт.

За попередніми даними, конфлікт розпочався між представниками "Національного корпусу" і поліцією біля ресторану «Метрополь».

Спочатку між правоохоронцями та "Нацкорпусом" виникали лише словесні перепалки. Проте після того, як більшість активістів пішли від будівлі, декілька представників "Нацкорпусу" залишились на місці та почали провокувати поліцейських, обзиваючи їх. Один із активістів застосував силу, а у відповідь на прохання патрульних припинити хуліганство пролунали погрози, передає ТСН.

Також відомо, що у результаті сутички  працівник патрульної поліції Кременчука отримав тілесні ушкодження. Для припинення правопорушень поліцейським довелося застосувати заходи примусу.

Начальник поліції Кременчука Віталій Ботвина зустрівся з представниками громадськості, після чого конфлікт було вичерпано, передає ГУ НП в Полтавській області. Діям обох сторін надається юридична оцінка відповідно до чинного законодавства.

Триває перевірка.

Стрічка новин