На Полтавщині відкрили нову пожежну охорону

На Полтавщині відкрили нову пожежну охорону

15 грудня в селі Мартинівка Гадяцького району офіційно відкрили комунальну організацію -  Мартинівську місцеву пожежну охорону. 

Новостворений підрозділ пожежної охорони у цілодобовому режимі надаватиме допомогу та ліквідовуватиме пожежі на території Мартинівської, Бобрицької та Вельбівської сільських рад. 

Перший заступник начальника Головного управління ДСНС України у Полтавській області Олег Горбенко вручив керівнику Мартинівської МПО ключі від пожежного автомобіля та наголосив на важливості створення у громадах місцевої пожежної охорони. 

«Вітаю всіх мешканців району з важливою подією. Відкриття та належне функціонування підрозділу місцевої пожежної охорони забезпечить оперативне реагування на усі виклики, а отже громадяни вчасно отримають необхідну допомогу,» - наголосив Олег Горбенко.

www.facebook.com/MNSPOLTAVA www.facebook.com/MNSPOLTAVA

Зазначають, відкриття місцевої пожежної охорони в Гадяцькому районі стало можливим завдяки тісній взаємодії керівництва Головного управління ДСНС України у Полтавській області та органів місцевої й обласної влади. Працівники Мартинівської місцевої пожежної охорони пройшли необхідне навчання та отримали відповідні допуски для проведення аварійно-рятувальних робіт та гасіння пожеж, передає ГУ ДСНС у Полтавській області.

Стрічка новин