Кременчуцький КрАЗ запланував у новому році виготовити 200 пожежних машин

Кременчуцький КрАЗ запланував у новому році виготовити 200 пожежних машин

У наступному році Кременчуцький автомобільний завод планує виготовити 200 пожежних автомобілів. 

Про це під час брифінгу із журналістами повідомив директор «КрАЗу» Роман Черняк, передає місцеве видання «Кременчуцька газета».

«На наступний бюджетний рік плануємо виготовити 200 одиниць «бюджетної» техніки, які ми передамо управлінням ДСНС. Крім того, ми складаємо  «аварійки» та піротехнічні автомобілі для ліквідації надзвичайних ситуацій, не пов’язаних із вогнем, і на сьогодні готові замінити автопарки рятувальних служб абсолютно новою перспективною  лінійкою вітчизняного виробництва,» - сказав директор.

За його словами, у 2017 році до пожежних частин України надійшло 50 одиниць спецтехніки, створеної  на базі шассі КрАЗ різних моделей, різних колісних формул із різним компонувальним рішенням.

Зокрема, отримали пожежну техніку Шишацька об’єднана територіальна громада та Єристівський ГЗК, а також один піротехнічний автомобіль направлено до центральної служби обласного управління ДСНС.  

«Це універсальна техніка, яка застосовується у багатьох країнах. Ми узгоджуємо її проектування та розробку з управлінням ДСНС та іншими інститутами для якості та універсальності наших машин», - наголосив Роман Черняк.

Стрічка новин