Кращих з кращих визначали у палаці дозвілля «Листопад»

Там відбулася церемонія нагородження переможців конкурсу «Молодь року-2017». Гордість міста, кращий молодий педагогічний та медичний працівник, кращий молодий працівник культури та науки, спортсмен року та приклад відваги, не забули й про молодих працівників промислової галузі. Святковий концерт, тематичні фото-зони та безліч подарунків – саме так пройшло нагородження активної молоді міста.

Вже вшосте під патронатом міського голови Олександра Мамая у Полтаві пройшов конкурс «Молодь року». Цього разу журі обирало кращих одразу у 7-ми номінаціях. До участі в конкурсі організатори запросили молодіжних лідерів, активістів, представників громадських організацій, установ, підприємств, навчальних закладів та федерацій. Загалом за звання кращих у своїх категоріях боролося 24 кандидати.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Ми прекрасно розуміємо, що міський голова, що головний лікар тієї чи іншої лікарні, він, можливо, і фахівець, але він не все життя буде на цьому місці. І тому вчасно повинна прийти заміна навіть на посаду міського голови. І я думаю, що коли наша молодь приймає активну участь у життєдіяльності нашого міста – це прекрасно.

Свої нагороди переможці отримували з рук відомих полтавців. Так у номінації «Кращий молодий працівник в галузі культури» відзнаку вручала відома полтавська художниця Юлія Сторожева.

Юлія Сторожева, художниця, почесний гість заходу

- Я очікую яскравих емоцій, побачити гарних, впевнених, розумних людей, людей-переможців. Я думаю, що сьогодні отримають нагороди саме такі люди.

Перемогу ж у цій номінації здобув Віктор Мирошник, який працює у музеї Полтавської битви. Тут хлопець проводить екскурсії для туристів з усього світу трьома мовами – англійською, німецькою та шведською.

Віктор Мирошник, «Кращий молодий працівник в галузі культури»

- В музеї я вже працюю понад 9 років, я там проводжу екскурсії іноземними мовами. Там я й опанував шведську мову, оскільки величезна кількість туристів приїздять до нас якраз зі Швеції, відповідно, я мав змогу практикувати цю мову.

Справжня боротьба точилася і в номінації «Кращий молодий працівник у промисловій галузі міста». Тут перемогу здобув начальник технічного відділу ГПУ «Полтавагазвидобування» Костянтин Косяков.

Костянтин Косяков, «Кращий молодий працівник у промисловій галузі міста»

- Я хочу побажати нашій країні енергетичної незалежності, миру і знаю, що все – в наших руках.

У цій номінації конкуренцію Костянтину склав інженер «Полтаватеплоенерго» Іван Карамушко.

Іван Карамушко, учасник конкурсу «Молодь року–2017»

- Представляю номінацію «Працівник промисловості». Дізнався про конкурс з засобів масової інформації, у нас вже такий конкурс був, участь приймали наші співробітники. У цьому році підприємство номінувало мене на цей конкурс.

У номінації «Приклад відваги» перемогу здобув начальник управління патрульної поліції міста Віталій Мельничук. Кращим науковим працівником стала аспірантка Полтавської державної аграрної академії Альона Лесюк. Вадим Боярин, майстер спорту з тхеквондо, став володарем звання «Спортсмен року». Кращим серед педагогів став вчитель біології спеціальної школи №39 Іван Єзерський. Відзнаку «Гордість міста» з рук міського голови отримав Олександр Хижняк. Кращим молодим медичним працівником міста став завідуючий відділенням анестезіології та інтенсивної терапії міського клінічного пологового будинку Петро Терів.

Петро Терів, «Кращий молодий медичний працівник»

- На участь мене підштовхнув колектив нашого клінічного пологового будинку. Вони висунули мою кандидатуру як одного з найкращих за той рік, який відбувся.

Переможці у номінаціях отримували пам'ятні статуетки «Молодь року – 2017», дипломи, подарунки від спонсорів та сертифікати на отримання грошової винагороди від міського голови у сумі 2500 гривень. Також усі 24 учасники конкурсу отримують путівки до міста Лева на двох. Під час усієї церемонії нагородження молодь вітали найкращі співаки та хореографічні колективи.

Стрічка новин