Незаконно виселили чи незаконно вселили?

5 грудня в наших новинах вийшов сюжет про матір-одиначку, яку виселяли зі службового житла посеред зими. Жінка стверджувала: квартирно-експлуатаційне відділення видало їй ордер на житло, в якому вона зробила ремонт на десятки тисяч гривень. А за 3 роки з'ясувалось, що за квартиру весь цей час судився колишній мешканець. Тоді «вийти» на останнього нашим журналістам не вдалось. Однак, після трансляції сюжету він сам зателефонував до редакції, щоб розповісти своє бачення ситуації.

Одне житло... та двоє претендентів на нього. Це будинок за адресою Комарницького, 5 в Авіамістечку. В одній з квартир зараз мешкає Ірина Яременко. Жінка має двох дітей та знаходиться у декретній відпустці. Проживає тут 3 роки. До того в цій квартирі мешкав Геннадій Волошин.

- Я там жив до 2014 року. Прожив там 19 років.

Чоловік говорить, отримав службовий ордер на житло від Полтавського квартирно-експлуатаційного відділення та в'їхав. Та одного дня, повернувшись додому, побачив вибиті двері та держвиконавців. Одразу зрозумів – то виселення. Щоправда, незаконне, підкреслює Геннадій Волошин.

Геннадій Волошин

- Приїжджаю, а в мене винесені двері, вони вже встановлюють свої. Собаку вивезли до питомника. 10 чоловік бігає по квартирі, виконавці там.

А далі почались суди за квартиру. 3 роки слухань, і виграна справа. Та поки чоловік доводив неправомірність дій КЕЧу, той же КЕЧ виписував ордер на службове житло іншій людині – Ірині Яременко, стверджує Волошин.

Геннадій Волошин

- Її приписала в квартирі незаконно, на неї переписали незаконно мої лічильники. Вони прописала туди одну дитину, потім народила ще одну дитину та прописала. Суд ухвалив: ордер – не дійсний, прописка – не дійсна, все – анулювати. А вона продовжує...

Чоловік мріє повернутися у квартиру. Стверджує: «Жінка вселилася незаконно, бо знала, що житло знаходиться під судом». А дії квартирно-експлутаційного відділення називає рекетом. Мовляв, «хтось комусь заплатив».

Стрічка новин