15 років за жорстокість: лубенчанка сяде за ґрати, бо зарізала і розчленувала власну 70-річну матір

15 років за жорстокість: лубенчанка сяде за ґрати, бо зарізала і розчленувала власну 70-річну матір

Працівники апарату прокуратури Полтавської області у Київському районному суді Полтави підтримали державне обвинувачення щодо 44-річної лубенчанки, яка у жовтні 2016 року вбила та розчленувала свою 70-літню матір. 

Вирок суду 1-ї інстанції жінку засудив за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України до 15 років позбавлення волі.      

Заступник начальника управління прокуратури Полтавщини Наталія Лець розповіла, що у судовому засіданні підсудна свою вину не визнавала. Однак прокурори довели, що 5 жовтня минулого року між донькою та матір’ю виникла сварка, під час якої донька умисно вдарила матір ножем у шию, від чого остання померла на місці події. Аби приховати  злочин, підсудна за допомогою 2 ножів і молотка розчленувала труп та розвезла його частини у різні місця Лубен. Після цього вона пофарбувала ту частину підлоги у кімнаті, де лежало закривавлене тіло. А через кілька днів звернулася до поліції із заявою про безвісне зникнення матері.

Як повідомляли раніше, 19 жовтня неподалік автовокзалу в Лубнах місцеві жителі знайшли голову людини. Ще одну схованку, де знаходилися інші частини тіла, правоохоронцям показала вже сама дочка. Також у ході слідчого експерименту вона вказала місце, куди викинула знаряддя вбивства (ножі). Молоток оперативники виявили у квартирі, передає прокуратура Полтавської області. 

«Під час досудового розслідування були проведені молекулярно-генетичні експертизи, які встановили, що знайдені частини тіла збігаються між собою та належать одній особі жіночої статі. Психолого-психіатрична експертиза показала, що підсудна є осудною і не потребує застосування примусових заходів медичного характеру,» - додала Наталія Лець.

Нагадаємо, обвинувальний акт щодо жінки прокурори затвердили та направили до суду у квітні 2017 року.

Стрічка новин