Cитуація в зоні АТО станом на 18:00 14 грудня 2017 року

Cитуація в зоні АТО станом на 18:00 14 грудня 2017 року

Сьогоднішній день у районі проведення АТО характеризується зменшенням кількості обстрілів, однак, на деяких ділянках лінії зіткнення, російсько-окупаційні війська продовжували вести вогонь із озброєння забороненого Мінськими домовленостями.

На Луганському напрямку зафіксовано два факти порушення перемир’я. Посеред ночі загарбники з гранатометів різних типів стріляли по оборонних укріпленнях довкола Луганського. На світанку окупанти відновили провокації і, з такого ж озброєння, понад дві години обстрілювали наші опорні пункти у цьому районі. Аби вгамувати ворога українські воїни були вимушені дати адекватну вогневу відповідь.

На Донецькому напрямку противник зосередив свою активність у передмісті Мар’їнки. Тут, впродовж дня, ворог неодноразово вів вогонь з мінометів різних калібрів та усього спектру піхотного озброєння. Крім того, з гранатометів агресор обстрілював оборонців Кам’янки і Водяного.

Загалом, від опівночі, російсько-терористичні війська здійснили 8 прицільних обстрілів позицій сил АТО. Майже у кожному випадку українські захисники відповідали окупанту прицільним вогнем.

Стрічка новин