На Полтавщині хочуть заборонити асфальтове покриття на дитячих майданчиках

Тому пропозиція депутатів обласної ради – замінити покриття на гумове, щоб діти менше травмувалися. У рамках цього проекту у дитячо-оздоровчому таборі «Еколог» потрібно реконструювати волейбольний майданчик. Площа – 164 квадратних метра, а вартість таких оновлень – 300 тисяч гривень. А ремонт майданчика у Шишацькій обласній гімназії- інтернаті для обдарованих дітей обійдеться в 195 тисяч гривень. Про це говорили під час засідання комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму Полтавської обласної ради.

У всіх школах та навчальних закладах інтернатного типу на Полтавщині покриття на спортивних майданчиках – асфальтне. Тому дітям, впевнені чиновники і обласні депутати, часто не вдається уникнути травм.

Олександр Буцький, начальник Управління у справах сім'ї, молоді та спорту ОДА

- Є ще майданчики, які позалишались: для волейболу, для футболу – асфальтні площадки. Діти там бігають, стрибають і травмуються постійно. І зараз технології будівництва такі, що дозволяють це покрить гумовим покриттям, де максимально буде безпечно для дітей. 

На 2018 рік планують реконструкцію майданчиків і заміну покриття на гумове або на м'який синтетичний матеріал.

Олена Ухань, начальник відділу закладів інтернатного типу, позашкільної та виховної роботи Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА  

- В Полтавському реабілітаційному центрі Полтавської обласної ради існує проблема в обладнанні 9 дитячих і 1 спортивного майданчика гравітаційною крихтою, гумовим або м'яким синтетичним матеріалом.

Зміни в благоустрої заплановані і в Полтавській спеціалізованій школі-інтернаті №2 імені Софії Русової. 

Олена Ухань, начальник відділу закладів інтернатного типу, позашкільної та виховної роботи Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА 

- У 2018 році заплановано проведення робіт з благоустрою дитячих майданчиків, зокрема – придбання і планування піщаного покриття у місцях розміщення ігрового обладнання та інших місцях переміщення дітей.

Начальник Управління у справах сім'ї, молоді та спорту області Олександр Буцький говорить: зараз важливо визначити кількість об'єктів, які потребують реконструкції. 

Олександр Буцький, начальник Управління у справах сім'ї, молоді та спорту ОДА

- Зараз освіта вивчає загальну кількість площ, і потім спільно будемо вивчати і виходити на сесію стосовно виділення коштів для монтажу цих гумових покриттів.

Поки що – все лише на паперах: проектно-кошторисна документація на виконання перелічених робіт та список об'єктів. Фінансування на дані види робіт визначать на сесії.

Стрічка новин