Полтаву з робочим візитом відвідав голова партії «Громадянська позиція»

Анатолій Гриценко на прес-конференції окреслив журналістам своє бачення найбільш гострих проблем в Україні, а також – шляхи подолання політичної та економічної криз

Необхідна відставка генерального прокурора, проблема масового відтоку робочої сили за кордон, зовнішні борги України – такі основні тези озвучив на зустрічі із журналістами лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко. За словами політика, сума, яку сьогодні держава винна різним міжнародним фінансовим організаціям, сягає 2 трильйона гривень. Як віддавати існуючі борги, керівники України, каже Анатолій Гриценко, не думають. Натомість – беруть нові кредити.

Анатолій Гриценко, лідер партії «Громадянська позиція»

- Кредити, тим більше, якщо вони обставляються такими умовами, як кредити МВФ (а я нагадаю, хто не знає – це і підвищення цін на газ для населення з часом, це і приватизація державних підприємств, скупите за дешево, бо у людей грошей немає, це знову ринок землі та інші ласощі) – категорично проти. Інвестиції – будь-ласка. А кредити, їх надання, їх отримання треба зупинити.

Із нестабільної економічної ситуації випливає інша нагальна проблема держави – громадяни масово виїздять на роботу в інші країни. На сьогоднішній день, продовжує лідер «Громадянської позиції», у Польщі офіційно працює 1 млн 200 тисяч українців. Стримати процес трудової міграції, переконаний Анатолій Гриценко, мають стимули, запропоновані державою, а це – гідна оплата та умови праці, а також системний підхід до цього.

Анатолій Гриценко, лідер партії «Громадянська позиція»

- На місці Порошенка, Гройсмана я б не малював той бюджет, який вони прийняли опівночі, ніхто його толком не читав, хто голосував. В термінах внутрішній валовий продукт – то все «закрома Родины», яких ніхто не розуміє, що це таке. А якби вони представили бюджет, а я б на цьому наполягав на місці Президента, і показали, що завдяки таким бюджетним інструментам, завдяки таким заходам дерегуляції, підтримки бізнесу, спрощення митних, інших процедур, ми, уряд, беремо зобов'язання у 18 році створити 900 тисяч нових робочих місць.

Що ж до майбутніх президентських виборів, Анатолій Гриценко не виключив своєї участі у них. Так само його команда збирається і на вибори до парламенту.

Стрічка новин