Будиночки із пряників, квіти із овочів та інші смаколики

У Полтавському університеті економіки і торгівлі відбулося свято професійної майстерності. Свої кулінарні та творчі здібності проявляли майбутні технологи та представники готельно-ресторанної справи. Гостей свята студенти дивували різноманіттям та оригінальною подачею страв.

Ідеї для різдвяного столу, тематичної вечірки з друзями чи романтичної вечері – це свято професійної майстерності «Калейдоскоп подій». 

Костянтин Грубич, український телеведучий

- Творчість тут зашкалює, дуже цікаві рецепти, дуже цікава презентація і найголовніше – тут є неспокій. Усі, хто це готував, вони вклали в це душу. Тут – що не столик, однієї такої ідеї достатньо на цілий банкет, на вечірку.

У Полтавському університеті економіки і торгівлі це свято влаштовують щороку. Студенти, які навчаються на технологів та рестораторів, мають змогу проявити усі свої знання та творчі здібності.

Олексій Нестуля, ректор ПУЕТ

- Вони стають ще більш креативними, вони опановують нові технології, вони представляють, власне кажучи, кулінарні традиції всього світу, не лише України. І це пояснює, мабуть, те, чому нас чекають і в Греції, і в Туреччині, і в Китаї останнім часом, і в усіх куточках світу.

Українська національна кухня на цьому святі розташовується поряд із європейською та східною. А за цим столом – наукові розробки магістрів. Робота Ірини Олексюк – безглютенові кекси. Вони не лише яскраві на вигляд, а й корисні.

Ірина Олексюк, магістр ПУЕТ

- Я збагачую раціон тим людям, які хворіють целіакією. Я займаюся кексами, і я замінювала пшеничне борошно на безглютенове – це гречане, кукурудзяне та рисове.

На свято професійної майстерності до ПУЕТ завітав і міський голова Олександр Мамай. Очільник Полтави мав змогу ознайомитися з усіма смачними роботами студентів.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Усі ми прекрасно розуміємо, що майбутнє нашої держави – за здоровою нацією. А здорова нація – це здорова технологія. Сьогодні, коли технолог опрацьовує всю свою технологію в теорії, я думаю, ви звернули увагу навіть на практиці, як вони вже опрацьовують, тоді, я впевнений, із такими людьми, із такими дітьми – наше майбутнє буде здорова нація.

В межах цього свята також відбувся відбірковий етап Полтавського регіонального кулінарного конкурсу.

Стрічка новин