Жителька Біликів стала єдиною переможницею 17 радіодиктанту єдності з Полтавщини

Жителька Біликів стала єдиною переможницею 17 радіодиктанту єдності з Полтавщини

12 грудня у студії Першого каналу Українського радіо у прямому ефірі оголосили переможців цьогорічної акції - знавців і поціновувачів української мови.

За словами організаторів, цьогорічний радіодиктант сколихнув увесь світ.

«Вперше ми отримали переможця з Туреччини. Наше завдання, як Суспільного мовника, плекати, поширювати та культивувати любов до українського слова, бажання вчитися і вдосконалювати українську. Велика кількість листів з Донецької та Луганської області показує актуальність та затребуваність українських проектів на прифронтових територіях. Радіодиктант об’єднав і нас: філії Українського радіо долучилися як до написання радіодиктанту, так і вмикалися в прямий ефір протягом програми,» - наголосив генпродюсер Українського радіо Дмитро Хоркін.  

Українське радіо отримало 28 999 листів з України та світу. Це люди різного віку і професій: підприємці й активісти, школярі та студенти, військові і робітники, пенсіонери і домогосподарки. Вік деяких учасників сягав 96 років, передає UA:Українське радіо.

До списку переможців XVII радіодиктанту національної єдності увійшли учасники з різних областей України. Найбільше людей, котрі без помилок написали диктант, виявили у Київській, Львівській та Донецькій областях.

Із Полтавської області єдиним переможцем стала мешканка Полтавської області із селища Білики Алла Нішкур.

Стрічка новин